reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
My robiliśmy usg przy Sojczyńskiego
Ja robiłam dwa razy jak na razie 5w1.Przy pierwszym szczepieniu są i tak dwa kłucia,bo jeszcze żółtaczka.Byłoby jedno,ale byśmy musieli wtedy wziąć 6 w 1 a takie cóś to już 180 zł,a 5w1 110
Ja jak na razie moge polecić,nic się nie działo,żadnych gorączek i tym podobnych nie było
 
aniutka tak wlasnie przy Sojczynskiego mozesz zrobic :)) moi rodzice mieszkaja w tym bloku nad przychodnia:-)ogolnie rehabilitacja tam jest

Dawno tu bardzo nie zagladalam nie wiem czy ktos jeszcze mnie pamieta:sorry2:
 
Hej dziewczyny. Internetu nadal nie mam, choć byłam dzisiaj to zgłosić i miał być...
Nie rodzę, bo szyjka zamknięta, ale wkurzyłam się bardzo - moja pani doktor powiedziała "nic nie poradzę na to, że panią brzuch boli i że ma pani skurcze. Szyjka zamknięta, więc wszystko jest dobrze" wiecie, gdyby nie fakt, że już dużo mi nie zostało to lekarza bym zmieniła natychmiast, ale po porodzie do niej napewno nie pójdę. Od tego jest lekarz, żeby coś radzić. Aha powiedziała mi że jak chcę to mogę sobie na pogotowie jechać jak się źle czuje. Tylko szkoda, że jak chodzi o kasę to pierwsza jest...
 
A to Ty Kinia do tej gwiazdy prywatnie chodzisz? :szok:
Ja mimo wszystko bym zmieniła,to nic,że końcówka,ale jak masz na oku innego lekarza to uciekaj od niej.Zapytaj się tego lekarza co masz ewentualnie na oku czy Cię w tej końcówce poprowadzi i jak tak to zbieraj manele

"jak chcę to mogę sobie na pogotowie jechać jak się źle czuje" - ręce mi opadły:szok:
 
Kinia, współczuję... A jak się czujesz? Nadal bez zmian?
Bezczelna ta lekarka. A nie sugerowała, żebyś ktg robiła skoro masz skurcze? Jeśli masz u niej jeszcze jakąś wizytę przed porodem, to może rzeczywiście rozważ konsultację u kogoś innego, skoro i tak płacisz...
trzymam kciuki

Ja jestem już pewna, że będzie cesarka :) Wczoraj uzgodniliśmy z lekarzem termin - w piątek rano idziemy do szpitala, więc w poniedziałek będziemy już w domku w trójkę :)
 
reklama
Dzięki za wszystkie rady i odpowiedzi! Ulanka fajnie że tak dużo napisałaś na temat odzwiania! Oczywiście mam dalsze pytania..... Pierwsze z nich dotyczy karmienia: czy któraś może używała nakładek na piersi takich przed porodem do masowania płaskich sutków? Gdzie takie nakładki można kupić i ile kosztują?
Drugie moje pytanie dotyczy urlopu macierzyńskiego przed porodem. Na ostatniej wizycie moja lekarka powiedziała, że wypisuje mi ostatnie zwolnienie. Skończy się ono w 36 tygodniu. Zastanawiam się czy może mnie już wtedy wysłać na urlop macierzyński. Napiszcie jak to było lub jest w waszym przypadku. Okropnie mnie to zdenerwowało. Niestety zdałam sobie z tego sprawę dopiero w domu i nie porozmawiałam z lekarką.


po pierwsze zwolnienie od lekarza powino byc do 40 tyg ciazy, i masz prawo zadac od lekarza tego zwolnienia. urlop macierzynski mozesz zaczac 2 tyg przed planowanym porodem. ja uywałam nakładek ale tych do karmienia bo mój maluch lezal w szpitalu beze mnie i byl karmiony butla i nie umiał ssać piersi, ale po czasie prób sie nauczył, i teraz karmie bez.poza tym miałam jedna wklesniety sutek ale maluszek sobie poradzil
 
Do góry