reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Hej
A my wczoraj z rodzina byliśmy tutaj





Radośc za zwycięstwa z Rosjankami(aktualne mistrzynie świata)

I troche Nas
Moja córcia ze szwagra synkiem,a w tle Ja ;)


A to ja na sobotnim meczu z Chorwatkami :)



Sorki za jakość niektórych zdjęć ale to na maxymalnym zoomie i mój aparacik nie wydolny za bardzo ale taki model
Było boooombowoooo :-)
 
reklama
To bawiłaś się z moim szwagrem:tak::-D:tak::-D...ja tylko telewizyjnie wspierałam nasze dziewczyny....Nasuwa mi się pewne skojarzenie...na piłkę nożną całą rodzinką nie da się pójść....dobrze że siatkarki można oglądać rodzinnie bo to świetna forma spędzenia razem czasu:tak::tak::tak:
 
Nasz wspólny wypad rodzinny to raczej ZOO,ale w przyszłym roku jedziemy na pokazy lotnicze w Góraszce,byliśmy w ubiegłym roku......wrażenia bezcenne:tak::tak::tak:.Chyba że komunia córki nam pokrzyżuje plany:cool2::cool2:
 
witam lodzianki :-) ja obecnie mieszkam w uk ale w listopadzie bede na pare dni w poslce... jestem w 12 tygodniu ciazy.... jak bede w polsce to bedzie prowaie 20tc... moze znacie jakiegos dobrego gina z lodzi albo z okolic lodzi ktory robi usg 4d + nagranie dvd i zdjecia?? bo szukam szukam i sama nie wiem ktorego tu wybrac...
bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje
pozdrawiam
 
witam lodzianki :-) ja obecnie mieszkam w uk ale w listopadzie bede na pare dni w poslce... jestem w 12 tygodniu ciazy.... jak bede w polsce to bedzie prowaie 20tc... moze znacie jakiegos dobrego gina z lodzi albo z okolic lodzi ktory robi usg 4d + nagranie dvd i zdjecia?? bo szukam szukam i sama nie wiem ktorego tu wybrac...
bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje
pozdrawiam

Dobre USG mają w salve na Andrzeja Struga między Piotrkowską a Zachodnią....w Matce Polce też można zrobić a sprzęt mają suuuper tylko trzeba chodzić prywatnie do gina i on na szpitalnym sprzęcie ci zrobi na oddziale.Więc w twoim przypadku to chyba pierwsza propozycja jest w miarę....Udanego lotu i wypoczynku:tak::tak::tak:
 
Gorąco polecam dr.Dudarewicza, to świetny specjalista, dysponuje super sprzętem! Przyjmuje w prywatnym gabinecie na ul.Kamińskiego, jego strona internetowa to: Dr n med Lech Dudarewicz
Tam będzie podany jego numer, radzę zadzwonic jak najszybciej, bo są do niego kolejki, czasem czeka się miesiąc...:tak:
Ja byłam u niego w lipcu w jakimś 16 tyg. ciąży(powiedział mi wtedy płec dziecka, cieszyłam się, że tak szybko) i byłam bardzo zadowolona, teraz wizytę mam na 14 października i już nie mogę się doczekac.
Pozdrawiam!
 
ja rowniez polecam Dr.Dudarewicza poniewaz jest prawdziwym fachowcem,rewelacyjnym diagnostą i ma swietny sprzet!!! nastepna ciaze tez bede u niego prowadzila :-)
 
Melduję się po wakacjach-od lipca siedzieliśmy na działce. Jaka to odmiana po szarej miejścinie, ogromne ułatwienie w opiece nad maluszkiem,wywalało się kocyk na czystą trawkę i już.

Dołączam się do pochwał nt Dr.Dudarewicza:tak:. Śiwtny fachowiec, bardzo miły człowiek, wszystko dokładnie pokazuje i wyjaśnia podczas usg.Nie wiem,jak teraz,ale ja w tamtym roku czekał na wizytę góra tydzień.

Słuchajcie, polećcie fajny komis z art. dziecięcymi.Czy mozna tam kupic naprawdę tanio ubranka? Patrzę na allegro,bo chciałabym kupic od razu więcej.W normalnych sklepach trzebaby wydac pół średniej pensji.Młoda z prawie wszystkiego powyrastała:szok:.
 
reklama
Znam dwa komisy z ciuszkami i innymi duperelami dziecięcymi i to w twojej okolicy;-);-),jeden jest na Próchnika między Zachodnią a Pietryną,drugi na Lutomierskiej przed komendą policji na rogu pojedynczy budyneczek parterowy... a allegro to też dobry pomysł ja dwa razy kupowałam tak ciuszki hurtem i za każdym razem były OK,tylko że czasami przed końcem licytacji cena tak szybowała w górę że ból głowy:eek::eek::eek:....powodzenia w zakupach!!!!!
 
Do góry