reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

magda1977 ja zakupilam tam wozek ale srednio jestem zadowolona, byl nowy i wszystko jest ok poza kolkami:-( zaczynaja sie z nich robic tzw "osemki" i przy kazdym skrecie musze patrzec czy tylne kolko mi nie wypada:-( kilka razy mialam takie przygody:dry: ale poza tym dobrze sprawdza sie w terenie:tak: fotelik samochodowy tez tam kupilam i zadowolona jestem:happy2:
 
reklama
oj jak dawno mnie tu nie było.U nas coraz blizej rozwiazania a przy tym coraz wiecej problemow.Jestem na podtrzymaniu jeszcze jakies 2 tyg i ide na zywioł.Musze na siłe jeszcze z miesiac nogi pozaciskac a pozniej juz luzik.
Chce rodzic w Madurowiczu ale musze sie jeszcze kilku rzeczy o nim dowiedziec.Jesli nie tam to napewno Rydygier poraz drugi.:tak:

Rodziła ktoras z was w tym roku w Madurowiczu?co trzeba zabrac dla siebie i dziecka?Bo ile portali tyle opinii.:wściekła/y:

Na przybyszewskiego jest wielka hurtownia ale nie wiem w ktorym dokładnie miejscu bo tam mezus z tesciowa kupili wozek Arturowi.I ceny w porownaniu z tym sklepem na przeciwko manufaktury -niebo a ziemia.
 
A ja tak nieśmiało chciałam się przywitać ze wszystkimi mamusiami:-)
Może jest ktoś kto planuje rodzić w Rydygierze pod koniec lutego?
 
oj jak dawno mnie tu nie było.U nas coraz blizej rozwiazania a przy tym coraz wiecej problemow.Jestem na podtrzymaniu jeszcze jakies 2 tyg i ide na zywioł.Musze na siłe jeszcze z miesiac nogi pozaciskac a pozniej juz luzik.
Chce rodzic w Madurowiczu ale musze sie jeszcze kilku rzeczy o nim dowiedziec.Jesli nie tam to napewno Rydygier poraz drugi.:tak:

Rodziła ktoras z was w tym roku w Madurowiczu?co trzeba zabrac dla siebie i dziecka?Bo ile portali tyle opinii.:wściekła/y:

Na przybyszewskiego jest wielka hurtownia ale nie wiem w ktorym dokładnie miejscu bo tam mezus z tesciowa kupili wozek Arturowi.I ceny w porownaniu z tym sklepem na przeciwko manufaktury -niebo a ziemia.


To ja ci chyba nie pomoge, bo rodzilam rok temu...ale chyba nie wiele sie zmienilo od tamtego czasu:tak: Jak chcesz to napisze ci co i jak;-)

A ja sie witam, siedze sobie z rodzinka u tesciowej i tescia (ktory jest w spzitalu:dry:) w nowosolnej, i czekam na goscia az zadzwoni czy kupuje od nas mieszkanie czy nie...nie wiem czy ludziska maja jaka kolwiek wyobraznie bo zwodza i zwodza, a ja nic zrobic nie moge bo przedwstepna umowe mamy do 15 listopada...Dobra uciekam papa:-)
 
Cześć dziewczyny! ja również jestem przyszłą mamą z Łodzi i mam prośbę możecie mi napisać gdzie najlepiej kupić całą wyprawkę dla dzidzi tzn. jaki sklep polecacie?
 
Dominika a wiesz że słyszalam że sa plany zamknięcia Madurowicza????
Ja tam rodzilam ponad siedem lat temu to tym bardziej nie pomogę :wink:
Co do sklepów nie pomoge bom już dawno nie w temacie haha :)
 
reklama
Justys najlepiej isc na brukowa tam hurtowni sprzedajacych w detalu jest sporo.Jedna z nich to Słon ktorego przeniesli na Pojezierska przy tesco.Ja tam kompletowałam wyprawke.
Do grudnia madurowicz narazie bedzie normalnie funkcjonował Madziu ale słyszałam o tych planach .

Magdasf to jak bedziesz miała chwilke to prosze napisz mi prv albo na maila. dominikaaj@interia.pl;-)
 
Do góry