reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dziekuje czuje sie dobrze.Tzn mecza mnie mdłosci ale znalazłam na nie sposob.Zanim wstane wcinam banana.;-)cały tydzien miałam pobudki o 5 rano wiec z niewyspania było jeszcze gorzej.Ale jeszcze troche i bedzie ok.Najwazniejsze zeby przetrwac ten I trymestr.
 
reklama
Witam serdecznie:-) Jestem mamuśką z Łodzi, Sebastianek urodził się 23.10.2008 w CZMP.

Witamy nowa mamusie:-):tak: Widzialam cie na pazdziernikowe mamy 2008:-) ja tez mam synka z pazdziernika o 3 dni mlodszego:tak:

Dziekuje czuje sie dobrze.Tzn mecza mnie mdłosci ale znalazłam na nie sposob.Zanim wstane wcinam banana.;-)cały tydzien miałam pobudki o 5 rano wiec z niewyspania było jeszcze gorzej.Ale jeszcze troche i bedzie ok.Najwazniejsze zeby przetrwac ten I trymestr.

Poczatek w sumie jest najgorszy, ale przy malym dziecku szybciutko ci te tygodnie mina, ja podziwiam kobiety ktore sa w cizy a maja malutkie dzieci, chyba bym oszalala;-):cool2:
 
Nie wiem czy się nadaje bo nie jestem z Łodzi tylko z miasta Głowna które jest woj. łódzkim. Nie duże miasteczko ok30 km od Łodzi. Jestem mama cudownego chłopczyka-Kacperka:-). Kacper urodził sie 03-04 wiec ma juz 6tyg-czas leci. Mam nadz ze zostane przyjeta do grona mamusiek z Łodzi bo chciałabym dzielić się swoimi problemami, pytaniami z innymi mamami oraz radzic innym w miare swoich mozliwosci. Serdecznie pozdrawiam wszystkie MAMUŚKI;-)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy się nadaje bo nie jestem z Łodzi tylko z miasta Głowna które jest woj. łódzkim. Nie duże miasteczko ok30 km od Łodzi. Jestem mama cudownego chłopczyka-Kacperka:-). Kacper urodził sie 03-04 wiec ma juz 6tyg-czas leci. Mam nadz ze zostane przyjeta do grona mamusiek z Łodzi bo chciałabym dzielić się swoimi problemami, pytaniami z innymi mamami oraz radzic innym w miare swoich mozliwosci. Serdecznie pozdrawiam wszystkie MAMUŚKI;-)


Ja tez nie jestem z lodzi;-) Musisz napisac podanie, zyciorys i trzy zdjecia, wtedy rozpatrzymy czy sie nadajesz:-):-):-)ZARTUJE:tak::tak::tak:Kazda mama z lodzkiego sie nadaje:tak: Moj stas ma 6 i pol miesiaca i nie wiem kiedy to zlecialo:shocked2:
 
Witam wszystkie mamy a zwlaszcza te chlopcow bo to do nich mam pytanie!
jak pielegnujecie malego siusiaczka bo ja mam watpliwosci jak go pielegnowac tzn jeden lekarz mowi zeby sciagac napletek a drugi mowi ze jeszcze za wczesnie no i kogo sluchac???????????
 
Ja robilam to jak maly sie urodzil chociaz nie wiedzialam co i jak, bo mam starsza corke i takiego problemu nie byo, na szczescie moja mama pokazala mi co i jak wiec przy kapieli sciagalam napletek, teraz juz tego nie robie.
 
My nie ściągamy tylko bardzo dokładnie myjemy to miejsce. Lekarz powiedział, że cewkę moczową widać i nie trzeba i choć do lekarza zaufania super nie mam to niemąż poparł jego stanowisko i nic tam nie majdrujemy.
 
reklama
ciekawy program o mamach i dla mam warto obejrzeć

"Mama kreatywna - Mama pracująca" w TVP Łódź, już w czwartek, 21 maja o godz. 16.45

www.mamakreatywna.pl
progress.gif
 
Do góry