reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Dominikak - oj słodzituki ten twój brzuszek! ktoś niewtajemniczony mógły pomyśleć, że śliwek się objadłaś:-D. Z nostalgią pewną wspominam swoją ciąże. Tak szybko to zleciało, że jeszcze raz by się chciało.
 
my musielismy odciagac ale dlatego ze mił bardzo zrosnieta dziureczke.


Moj brzuszek(zanim sie najadłam)
Ślicznie wygladasz, i duzy juz brzuszek na 9 tydzien:tak:

Dominikak - oj słodzituki ten twój brzuszek! ktoś niewtajemniczony mógły pomyśleć, że śliwek się objadłaś:-D. Z nostalgią pewną wspominam swoją ciąże. Tak szybko to zleciało, że jeszcze raz by się chciało.

A co stoi na przeszkodzie, to sama przyjemnosc robienie takiego brzuszka;-):tak::-D
 
Hi, hi, hi! Niech najpierw wykarmię obecne maleństwo. Jest takim wyczekanym , wytęsknionym dzidziusiem więc chcę go troszkę porozpeszczać.
Ale za jakiś czas pewnie się zdecydjemy. Marzymy o dziewczynce do parki.
 
Lilac porozpieszczaj i odpocznij.Organizm tez sie musi zregenerowac.Teraz mam zamiar karmic min do 1,5 roku Bo arturka mogłam tylko 1 msc:-(

Laski a nie jest on za duzy??jak na 9 tydzien????
 
Ja też miałam duży brzuch... mówi się,że jak się jest w ciąży z chłopcem to brzuszek jest malutki i zgrabniutki, a ja miałam ogromny!! Patrzę na niektóre kobiety, które np. są w 7 miesiącu i nie widać im brzucha wcale!! A ja w tym okresie wyglądałam jakbym miała zaraz urodzić, zresztą gdzieś to 4230g musiało się zmieścić;)
Pozdrawiam wszystkie mamusie- przyszłe, obecne i dopiero te planowane :)
 
Ja w 4 miesiacu mialam taki sam jak w 8 miesiacu :tak::-) w 9 jeszcze troszke urusl ale juz niewiele. Z Zosia mialam inaczej bo brzusio rosl mi systematycznie. A jestes pewna ze tam jeden dzidzus siedzi?? Nie chce cia straszyc, ale znajoma mojej kolezanki z pracy w 10 tygodniu na usg dowiedziala sie najpierw ze sa trzy serduszka, a po paru minutach 4 sie pokazalo:shocked2::shocked2::shocked2:
 
Dominikak - aż sobie zdjęcia poprzeglądałam i w 20tym tygodniu miałam taki:
2008.08.01 - 20ty ty...jpg | lilac23 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl
i nawet w 5 miesiącu ktoś nieznajomy mógłby uznać, że troszkę utytłam:)
ale wiesz jak to jest - każdy jest inny. Mnie wszystko w piersi poszło od samego początku (i na tej głównie podstawie w rodzinie płci męskiej zdiagnozowano, że coś nie tak ze mną). Za to w 8 miesiącu był baardzo duży a nawet ogromny:)
Także niczym się nie martw i nic sobie nie daj wmówić. Poprostu rośnijcie sobie razem i już!
 
Dominikaak: śliczny brzusio i na pewno taki powinien być :-)
My również nie ściągamy, w kąpieli dokładnie myjemy. Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek;-)
 
reklama
Lilac ja nie wmawiam nikomu niczego, ja tez teraz mialam duzy brzusio taki jak w 8 miesiacu.

Moj maly caly tydzien jak byl zdrowy tak znowu chorobsko sie przyplatalo oj dlugo by opowiadac ale nie mam sil bo druga noc nie spalam...
Milego dnia zycze
 
Do góry