reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

cześć Asieńko. Gratuluję córeczki i życzę Wam by zawsze zdrowa była. Zaglądaj jak tylko będziesz miała trochę czasu.
 
reklama
Dziękuje za miłe przyjęcie:)

Może wy wiecie gdzie starać się o przyznanie dodatku (500zł) za urodzenie dzidziolka? Bo u mnie w pracy są niedoinformowani i nie potrafią niczego załatwić poprawnie...
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
 
Z tego co wiem o tym czy otrzyma się dodatek decydują Twoje dochody. Trzeba zarabiać mniej niz 504zł na osobę. Przyznawaniem takich świadzeń zajmuje się opieka społeczna a nie jak kiedyś ZUS. Myślę, że tam powinnaś się dowiedzieć o szczegóły bo moja wiedza na tym się kończy.
Pozdrawiam!
 
ruda_asia musisz zglosic sie do którejś delegatury (zalezy w jakiej dzielnicy mieszkasz - ja wiem tylko gdzie jest Łódź Polesie) i tam wziac wniosek, wypelnic go, dolaczyc zaswiadczenia z urzedu skarbowego o dochodach twoich i meza jesli jes-te mezatka (za 2004 chyba), i wszelkie inne zaswiadczenia (pobierane stypendia, odpis skrocony aktu urodzenia itd) - zresztanajpierw uderz do delegatury i wez wniosek. tam jest napisane co amsz dolaczyc. w razie watpliwosci pytaj tu ;) moze bede wiedziec :) pozdrawiam!
 
Ulik bardzo ci dziękuje za informacje. :)
Chciałam to załatwić jeszcze w tym roku a w mojej firmie nikt nic nie wiedział.
Pozdrawiam
 
ulik pisze:
ruda_asia musisz zglosic sie do którejś delegatury (zalezy w jakiej dzielnicy mieszkasz - ja wiem tylko gdzie jest Łódź Polesie)

ja tez wiem gdzie jest tylko Łódź Polesie i koniec :p Hehe my łodzianki :p
 
dzięki Anetas.
Ja jestem z górnej i urząd mam na Politechniki. Tylko nie mam kiedy jechać bo nie ma mi kto z Bubolinką zostać.
 
reklama
napisałam że w styczniu bo nie mam kasy żeby tak bez przerwy chodzić. Faktem jest że strasznie już bym chciała zobaczyć dzidziolka ale na początku stycznia już sobie od razu zrobię USG genetyczne.
 
Do góry