reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Anus pisze:
Witam :)
Dziewczyny mam pytanie: gdzie chodzicie do ginekologa?? Ja póki co nie mam "swojego" lekarza, bo żaden mi nie pasuje.
Dlatego pytam Was o zdanie.

Ja chodze prywatnie do dr. Włodarczyka. Świetny lekarz pracuje w CZMP tam rodziłam zresztą, prowadził moją ciąże a nie była łatwa bo 3 trymestr praktycznie przeleżałam. Ufam mu bardzo, był na telefon o kazdej porze dnia i nocy jak chcesz dam Ci namiary na niego.
Ale uwaga, jest drogi - wizyta u niego sporo kosztuje.
 
reklama
Ja chodzę do dr Wartalskiej i jestem z niej bardzo zadowolona (bo przez długi czas też nie mogłam znależć odpowiedniej dla siebie)
to mój numer gg jak coś 8142423
 
Ja chodzę do dr. Jacka Opinca. Prywatnie przyjmuje na Zachodniej za kinem Capitol.
Przyjmuje też w szpitalu MSWiA na Pólnocnej, ale tam sie strasznie długo czeka na wizytę.
Ja jestem z niego bardzo zadowolona.Opiekował sie mna przez obie ciąze, i ja osobiście mam do niego ogromne zaufanie.Zawsze mogłam na niego liczyć, a w dodatku jest bardzo wesoły. :)
Wizyta u niego kosztuje 60 zł
Jeśli chcesz to podam Ci na niego namiary, bo trzeba sie z nim wczesniej umówić.
 
Myślałam, że któraś z Was chodzi państwowo :(
Teraz mam lekarkę, do której nie zdąży się wejść do gabinetu a już prosi następną pacjentkę. Nie mówiąc już o tym, że nigdy nic nie wytłumaczy co i jak. A wcześniej miałam zamiar chodzić do Madurowicza, ale przeraziły mnie terminy: 4 miesiące czekania!!!!
 
Chyba będę musiała zmienić moją lekarkę, ale ja mam takie wymagania, że chyba nigdy takiej nie znajdą jaką bym chciała :(
 
No niestety musisz sama zdecydować czy prywatny czy państwowy ja osobiście nie uważam że prywatny to superowski bo tak jak napisałam wcześniej mam państwowego który bardzo mi odpowiada i nigdy jeszcze takiego państwowego nie spotkałam :)
A co do prywatnego to też ci moge polecić dr Lecha Dudarewicza też swojego czasu chodziłam do niego i byłam zadowolona
a to jego strona www.genetyka.hg.pl
 
ja chodze do dr. perenc do palmy. panstowow. generalnie uwazam ja za znakomita(i przemila) lekarke, minusem sa kolejki i terminy przyjez - raz w tygodniu w poniezdialek.
viola - jak mozesz to wyslij mi namiary na swoja pania doktor
 
reklama
Do góry