reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

O złobkach nie mam zielonego pojęcia.Wiem tylko, że jest gdzieś przy "Czerwonym rynku", a wiem tylko dlatego, że pracuje tam ciocia mojego męza.
 
reklama
helou ;)
co do patetntów na jajko anetko nie pomoge - nadal nie znajduje sie w menu mojego chłopca :p niemniej mysle ze twoje pomysly sa jak nabardziej ok. sama wiesz najlepiej co chetnie zje twój skarb.
jak tam przygotowania do Świąt dziewczyny? mnie jutro - tradycyjnie - czeka pieczenie 10 mazurków :)
musze zrobic liste zakupów...
 
Cześć Wam
U nas juz zakupy porobione domek wypucowany.U nas swieta połączone z chrzcinami Kasi.
A mozna tez dodac do jajeczka troszke mleka
 
Cześć,

anetas,
Możesz dodać masła do ciepłego rozdrobnionego jajka :) tylko czy dawałaś mu wcześniej masło? Nie jest uczulony na nie? Jeśli jest uczulony to rozdrobnione jajeczko polej troszkę olejem albo dodaj trochę mleka, którą mu podawałaś w butli - i zrób taką pastę.. bo inaczej się zalergizuje i to wcale nie od jajka ;)

ulik,
czeka pieczenie 10 mazurków
Tytanie pracy! ;D
Ja mam jeszcze okna nie umyte :p Jutro zabieram się za pranie firan.. trochę sobie w tym roku odpuszczam ze świątecznym szaleństwem - jestem umęczona po 2 miesiącach Julcinych chorób, zestresowana czekaniem na wyniki badań Julki, osłabiona zapaleniem płuc i anginą, zapracowana - bo tonę w zaległościach z poprzednich miesięcy.. ale wiosna przyszła, słońce świeci - Julka zdrowa - odpukać :) więc wszystko idzie ku lepszemu :)
Skłamałabym pisząc, że mam w mieszkaniu bałagan - mam już posprzątane :p i zasiałam rzeżuchę i kupiłam jajeczka przepiórcze na wydmuszki.. i uprałam psa ;D

Ludu pracujący miast i wsi - normę wyrobić trzeba, więc zmykam..

Papaty :-*
 
Agawa moja Julka tak chorowała długo jak poszła we wrzesniu do przedszkola i terz miałam juz dośc.Teraz jej robiłam morfologie i wyszła jakaś infekcja bakteryjna byłam wczoraj na kontroli i wyglada Julka dobrze ale morfologie trzeba powturzyć za 10 dni i jeszcze mam zrobic jej OB.Mam stracha o te wyniki
 
TRAGEDIA.
Ja mam ani nie posprzatne, ani zakupy nie porobione.Czekam na teściową, az przyjdzie i lecę po zakupy, bo nie będe tych dwóch szkodników za sobą ciągnąć.
W zasadzie bałaganu wielkiego nie ma, podłoga, kurze, odkurzanie, to trzeba zrobić.
Trzeba jakieś ciasto upiec.
Teściowa chyba weżmie sobie urlop, na jutro i pojutrze i przyjdźie z odsieczą.
Przy tych dwóch to nic nie mozna zrobić.
Kamil jest grzeczny umie sie sam bawić, ale Oskar, robi wszystko zeby przeszkodzić.
Wywala wszystkom z szafek.
Wchodzi do miski z wodą.
Umie zając sie soba, ale przez 5 minut.
 
reklama
Do góry