reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
hej :)
jak tam sobotni poranek łodzianeczki?
fajnie Agawa ze podalas adres tego sklepu - narazie co prawda ubranek mamy dosyc, ale zawsze dobrze wiedziec :) inne sklepy strasznie zdzieraja ;) choc czasem mozna trafic - osobiscie lubie cubusa. jak maja promocje oczywiscie. bo nie bardzo stac mnie na kupowanie spodenek za 59,99 zl :p za tyle to sobie moge kupic ;)

marianeczko jestes? jak tam? kiedy uderzasz do pawla? i jak tyś? zdrowy?

u nas fajnie. mam dzis wazne zadanie - musze zmusic męża do umycia okien i żaluzji.. mam nadzieje ze nie bedzie problemu ;)
a poza tym relaks...
milej soboty!
 
Powinnam nie myśleć o pracy przy sobocie ale mamy parę wałków w robocie.. psiejskich - czarodziejskich więc robi się stresowo i coraz ciekawiej.. aż mnie głowa od rana rozbolała..

Wczoraj miałam w domu serwis do pralki bo sie popsuła.. pan na wstepie powiedział, ze naprawa ok. 300 PLN ale już w trakcie naprawy, że 1000 PLN.. mało się nie przewróciłam więc powiedziałam, że za tę cenę to ja sobie nową pralkę kupię i dziękuję - płacę tylko za dojazd.. za 2 minuty pan stwierdził, że naprawi pralke za 150 PLN!!! słownie: sto piećdziesiąt złych! :mad:
No i od rana piorę :)

Kurna.. te okna wprawiają mnie w czarną rozpacz.. ehhh.. chyba pojadę do Botanika - tak ładnie się zrobiło :)
 
czesc
czytam, jestem na bierzaco, tylko pisac nie ma kiedy. mamy bilety do irlandii na poniedzialek, ale, jak na zlosc, tytus dzis zagoraczkowal. teraz ma w pupie 38,1, wiec w sumie nei duzo. lecze go intensywnie oscciloccocinum, pyrosalem, cebionem i ehinacea... zobaczymy. zalamie sie chybam=, jak sie polecimy :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
AGAWA, ten pan chyba Ci specjalnie tą pralkę tak superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr naprawił.
W końcu Cię wsumie i 1000 zł wyniesie.
CWANIACZEK.
Teraz niech CI naprawia w ramach gwarancji.
Aha, Aga dzieki za info o " zawartosci" :) tego sklepu.
Przejadę się po świetach.
 
Mój Michaś waży już 5 kg byliśmy w Czmp i pani doktor powiedziała że rozwija się ok i ma cechy dziecka szybko rosnącego.
Mamusia agusia uważaj bo mój miś dzisiaj nockę spędza u dziadków, więc może postawić Cię na nogi jak będzie głodny.
Śpi w pokoju przy kuchni z babcią. Jestem xodziennie na olechowie i jeszcze się nie spotkałyśmy.
 
Tweety, widziałam Cię dzisiaj jak chodziłaś z psem.Szykowalismy sie z Kamilkiem na zakupy.No ale nie zdążylismy, tak wyjsc zeby sie z Tobą spotkać.
Ty wychodzisz na spacer około 12, no my troche poźniej.Trochę się schodzi, zanim obiadek sobie uszykuję,, a o 12 przewaznie Oskar śpi.Jak wstanie to coś musi zjesc, i dopiero jak chłopcy nakarmieni wychodzimy na spacer.Czyli tak 13 - 14 się schodzi.
No koniecznie musimy się spotkac, nawet w tym nadchodzącym tygodniu, byleby pogoda dopisała, np tak jak dzisiaj. :)

To moi chłopcy to jakies kolosy chyba, bo Kamil jak miał 2 miesiące to wazył 6400(a wage urodzeniową miał 2700), a Oskar(waga urodzeniowa 3350), w wieku 2 miesięcy, wazył 6550).Pewnie mają to po tatcie, bo ten ma prawie 2 metry wzrostu, a ja tylko 158 cm.
No, ale lepiej, zeby byli duzi jak tata, niż takie krasnale jak ja.
A to moi chłopcy kidy sie nie biją. :)
 
Ale przystoini ci Twoi panowie hehehe
A tak to jest z tymi fachowcami teraz to raczej lepiej juz kupic nowa pralke jak powazna awaria sie zdarzy.My tez niedawno kupilismy nowa bo tamta miała 6 lat i nieczekałam az stanie
Kasia wazy teraz 7600 to tez sporo chyba jak na dziewczynke przy urodzeniu miała 3150
Mamusiaagusia mojej siostry synek tez tak szybko przybierał na wadze przy urodzeniu 2500 a pomiesiącu miał na plusie juz 3 kilo
 
reklama
Moi przystojniacy obaj są butelkowi(tak jakoś Nam cycuś nie wszedł, rózne przeciwności losu stawały Nam na drodze.),W kazdym razie, dzieci na butelce szybciej przybieraja na wadze.
Mama koleżankę, która urodziła tego samego dnia dziewczynkę.Wagę urodzeniowa, miała większę niż mój Oskar.A teraz, jest kolosalna róznica tylko, ze wprzeciwną stronę, ona wazy około 7500, a mój Osakr z 13, albo i więcej.Julita jest od samego początku karmoina piersią, a Oskar tylko przez 1 miesiąc.Więc chyba coś w tym jest.​
 
Do góry