reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Cześc Wam!
Ja dopiero teraz zagladam bo miałam ostatnio wielkie przedswiateczne sprzatanie( mycie okien,podłóg,szafek) i juz mam wszystko z głowy
Witam nową mamusie!! :laugh: :laugh:
Ja sie trzymam z dala od Słonia i innych sklepów bo bym wydała majatek a ciuszków Kasia nadostawała i niepotrzebuje narazie.
 
reklama
Hej,

Polecam wam Outlet Tup-Tup - mieści się w ich dawnym sklepie firmowym na ul. Nawrot. Ubranka z poprzednich kolekcji można kupić nawet 70% taniej. Ludziska nie wiele o nim wiedzą więc maja naprawdę duuuży wybór. W sobotę bylismy na łowach i za wielką torbę wiosenno-letnich ubranek zapłaciłam 100 PLN.. musiałam niestety zainwestować ;) bo Juleczka urosła 8 cm od zeszłego roku i większość rzeczy już był taka "na teraz".. poza tym przedszkolak potrzebuje trochę więcej rzeczy do brudzenia ;D Mają bardzo ładne rzeczy dla niemowlaczków :) Zresztą sprawdźcie same :)

Na spacerkach uważajcie na kleszcze!!! Dzisiaj po wędrówce z psem znalazłam na sobie to obrzydlistwo - łaziło mi po ręce!

Ratuuuuuuunku.. przede mną mycie okien :(
 
Na szczeście u  Nas specjalistą od mycia okien jest mój kochany mąż ;D
Mnie ta cudowna praca ominie.
Zapedze go pewnie też do wyprania wykładziny.
No ale niestety, reszta sprzatania spada na mnie no i oczywiście KUCHNIA.
AGAWA, w którym miejscu na Nawrot jest ten sklep.
Też muszę zakupić pare rzeczy dla swojego wrześniowego przedszkolaka( o ile zostanie przyjety) :)
 
No mi bez pomocy tećiowej tak sprawnie i szybko z oknami by nieposzło i tez ciekawa jestem tego sklepu na Nawrot,prosze o dokładny opis gdzie to??
U mnie Julka drze rajtuzy w przedszkolu na potęge co oni tam robia??
 
Adres Outleta.. Nawrot 2A.. byłam tam dzisiaj w jednej sprawie i pani akurat czekała na dostawę :) tak więc w sobotę kolejne szabrowanie :)
Przykładowe pozycje z mojego rachunku:
spodnie sztruksy - 20 PLN
bluzka z krótkim - 9 PLN
czapka - 9 PLN
spodnie letnie - 24 PLN
bluza Kanz - 30 PLN
sweter - 23 PLN
Naprawdę polecam :)

mamusiuagusiu,
Na chłopców są bajeranckie rzeczy.. moro kurteczki i spodnie, dresy.. wsio!
magdazłodzi,
Rajstopki też mają :) Moja Julka zazwyczaj drze rajstopy o krzesła - z tyłu na udach i przodu ud - o spody stołów :(
Magda25,
Sprawa mnie przersoła.. chyba wezmę kogoś do mycia okien ;D

 
Agawa pisze:
Hej,

Polecam wam Outlet Tup-Tup - mieści się w ich dawnym sklepie firmowym na ul. Nawrot. Ubranka z poprzednich kolekcji można kupić nawet 70% taniej. Ludziska nie wiele o nim wiedzą więc maja naprawdę duuuży wybór.

Na spacerkach uważajcie na kleszcze!!! Dzisiaj po wędrówce z psem znalazłam na sobie to obrzydlistwo - łaziło mi po ręce!


a mają ciuszki dla niemowlaczków takie malutkie?

już kleszcze? a ja mam takiego włochatego psa trzeba będzie go zacząć oglądać.
 
reklama
AGAWA dzieki za namiary ja juz robie wszystko zeby mój dzidzio wlazł, biegam po sklepach całe dnie , wiec i tam zajrzę :laugh:
 
Do góry