reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
agles - potwierdziłaś własnie moje obawy - że jak rodzi jedna dziennie to max, a przy moim "zyciowym farcie" to pół miasta ze mną się zjedzie. Ale szczerze przyznam, że mimo to nei widzę innego szpitala w Łodzi dla siebie :(
 
Cześć..
Siedzę naładowana i czuję, że zaraz wybuchnę! Rzadko zdarza mi się taki stan ale stary dzisiaj przegiął! Jestem zła! Umówiliśmy się ok. 13.00 na zakupowanie a tu już po 15.00 i nadal go nie ma :mad: W lodówce mam echoooo a ten nie odbiera telefonów - rozerwę go! Ło matko.. chłop jak dziecko!
Ehh.. Much Muszynkom..

7.gif
 
ELpis ja szczerze mówiąc coraz bardziej skłaniam się w kierunku CZMP.
Po pierwsze nikt mi nie nakazuje w jaki sposób mam spedzac pierwsze trzy dni z dzidzią, po drugie jest czysto, warunki sanitarne sa na poziomie.
Na sali są trzy Mamy, jesli chcesz to dzidzia jest z Tobą cały czas, jesli nie to ją zabieraja.
MOże przyjśc ktos blisko i pomóc Ci chociażby się wykompać jesli będziesz słaba.
A co do opieki to i tak będe sie starać żeby to nie było dziełem przypadku.
Wiem, że to moloch i wszytsko idzie na przerób, ale z drugiej strony nie da się nie zauważyć mocnych stron
 
Agawa - my na lipcóweczkach mamy specjalny wątek do słownego wyżywania się na naszych chłopach ;) A to umawanie sie to ja dobrze znam, hihi. A jak wróci to jeszcze zapyta "Coś Ci sie stało, Kotku?" wrrrr.... ;)
 
agles - no CZMP odrzuciłam, ponieważ ani lekarz ani położna, która w danym momencie nie ma akurat dyżuru nie może wejsć na oddział - a ja chcę sie z jakąs położną "umówić"... nie wiem już sama... mam jeszcze troche czsu - na intensywne przemyślenia!
 
ehh nie zagladalam jeden dzien a tu tyyyle postów ;D

Elpis78 jesli skonczylas SP91 to musimy sie znac!! co prawda dwa lata mlodsza jestem, ale kto wie ??? na pewno znasz moich "kumpli" z osiedla (bez przesady z tymi kumplami hehe) i kolezanki jakies... zeby tu nazwiskami nie rzucac.. hmmm... wróbcia? jezio? maniak? feder?

wraajac do porodow - ja rodzilam w madurowiczu i tam nie ma sali ogolnej. kazda ma swoja sale porodowa. bz oplat. z tym ze tv tam nie ma ;) porownania nie mam, ale drugie dziecie tez bede tam rodzic - bylam b. zadowolona. zero zastrzezen. ale moze ja malow ymagajaca jestem ;)

anetas buzki dla synka z okazji ur!!!

Agawa jak małż? wrócił?
 
anetas buzki dla synka z okazji ur!!!

Sredecznosci i od nas! :) :) :) Ściskamy i całujemy Borynia!
13.gif


Agawa jak małż? wrócił?

Ta.. przypuszczam, że zgłodniał ;)
Właśnie próbuje się zrehabilitować i odkurza mieszkanie..a że trochę hektarów ma do "obrobienia" to czasu na przemyślenia mu nie zabraknie ;)
A ja dorwałam stronkę, z której jasno wynika, że wychodząc za niego popełniłam mezalinas ;D Moi przodkowie to książęta Peresławscy a herbem rodowym jest Odrowąż - tak więc płynie we mnie błękitna krew ;D Hehehe :laugh:

Jadę dzisiaj odwieźć tatę do Piotrkowa.. a taka mgła :(
 
reklama
Do góry