reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
ja to chodze na cieszkowskiego ale ja mieszkam na gonej teraz, a na balutach my chodzilismy do przychodni kolo szkoły 153, nie wiem jaka to ulica z tyłu przychodni jest poczta. okulista dobry a nawet bardzo dobry jest w matce polce ale trudno sie do niej dostac, jesli to nic na cito to wartosie umowic i poczekac.
no ja sie obawiam ze areobik dla mnie moze byc zabardzo obciazajacy bynajmniej na poczatku.

Mój mąz mówi ze najtanszym cwiczenie,m bedzie jak bym szła z domu do domu na piechote tzn z mojego domu na gornej do domu moich rodzicow na bałutach:).

jest jakas mama chetna na spacer, moge dojechac nie musi byc z gornej?
 
marysia a gdzie na gornej mieszkasz??
Ja na Felsztyńskiego, tylko i momi najchetniej to na plac zabaw isc aby sie bawili :)

Ja tutaj musze endokrynologa dla siebie poszukac i dla Tymka, okulisty.
A zapisalam sie do przychodni na Braterskiej teraz jest tam nawet pogotowie, na koncu mojej ulicy wiec nie daleko mam.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, ale trochę problemów rodzinnych mam i nie bardzo mam czas wejść na bb, a czasami brak natchnienia nie pozwala mi napisać nawet słówka, choć was podczytuję co jakiś czas. Może krótko co u nas; Nadulka, sama siada, podciąga się i staje wtedy na nóżkach, stoi ładnie przy kanapie, kupy łapiemy do nocnika i rano i w ciągu dnia, siusiu czasami też się uda, mówi ma-ma, ba-ba, a-ga, robi papa, brawo, pokazuje jaka duża jest, przybija piątkę, poza tym mamy już 4 zębole i jest strasznie, strasznie kochana :)
 
hej kobitki jestem tu nowa
nie mam kompletnie znajomej z dzieckiem z ktora bym mogla chodzic na spacerki, zakupy itd
czy ktoras chetna ? :D
chwilowo wychowuje synka sama ... :(
 
Kinia nie obraź sie ale to chyba za wczesnie na nocnik:szok:, daj jej nauczyc sie pierw chodzić a nie tak wszystko naraz.

matitka to niedaleko mnie, znam te okolice bo mieszkałam jakiś czas na różanej, a teraz mieszkam na Astronautów koło Zaloziańskiej
 
Marysia a wynajmujecie mieszkanie??
My szukamy czegos wiekszego, bo piki co jeden pokoj jest.
Moze macie znajomych ktorzy chca wynajac mieszkanie nie drogo??
 
reklama
Cześć, dziewczyny
ja też jestem z Łódź Górna, mieszkam obok Matki Polki.
Chętnie pochodziłabym z kimś na spacery, ale pracuję, w domu jestem koło 17 i moje dziecko jest już wtedy dawno wyspacerowane :-(co mnie wcale nie cieszy, bo sama chętnie pochodziłabym z nią na spacerki. Ale niestety nie mogę pozwolić sobie na luksus niepracowania.

Fotografia dziecięca - KOLOROWE SESJE - Ewa Łazińska
 
Do góry