reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Hej dziewczynki
Wczoraj miałam kiepski dzień... Od 4 rano nie spałam, bo męczyły mnie mdłości, a potem wymiotowałam. Prawdopodobnie skórka od pomidora mi zaszkodziła. Cały dzień tylko leżałam, piłam ziółka i czułam się jak flak. Przeszło mi dopiero koło 20. Dobrze, że przeszło mi tuż przed USG, na którym miałam dokładne badanie. Pan doktor dokładnie pokazywał każdy narząd, mówił, czy tak powinien być rozwinięty, bardzo rzeczowo opisywał wszystko. Maluszek jest zdrowiutki, silny, ma "spokojną" twarz - na co mąż stwierdził, ze to po nim:-D a do tego ma śliczne i dorodne przyrodzenie:tak: Będziemy mieli syneczka na 100 %:-D Tak myślałam, bo przedwczoraj, jak Polska przegrywała w piłce nożnej z Hiszpanią to Maluch mocno kopał, aż pomyślałam, że może ze złości na naszą kadrę - prawdziwy kibic albo piłkarz z niego wyrośnie:-) Niestety USG 4d nie wyszło, bo synuś ułożył się jakoś dziwnie, ale za to mam zdjęcia i filmik z badania, na którym wszystko doskonale widać, więc pamiąteczka będzie.
Kinia1 super, ze Twój mąż zaczyna nową pracę:-) Faceci jak to faceci, bez kobiet ani rusz:tak:
Pozdrowionka dla wszystkich:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczynki! Jak się czujecie w te upalne dni? Ja w godzinach południowych to siedzę caly czas przy wiatraku bo nawet nic nie robiąc męczę się strasznie ehh. Najgorsze są wieczory bo stopy mam jak balony, takie opuchnięte po całym dniu gorączki.

Kamelija gratuluję syneczka :-)
 
Kamelija gratuluję synka :)

Mam dobrą wiadomośc, mąż dostał pracę, więc obojgu nam poprawił się humorek. Ja dzisiaj po 2 egzaminach i wyniki to 4 i 5 :] Jeszcze jutro mnie czeka jeden i w piątek, a później to wakacje... Kurcze muszę odbębnic praktyki w przedszkolu i zastanawiam się czy nie zacząc ich od lipca, żeby miec to z głowy, tym bardziej, że mam jeszcze od września szkołę podstawową, klasy 1-3 i 4-6 ;/ a z dzieckiem będzie ciężko, więc chyba chociaż to co mogę zrobię sobie w wakacje. Co wy na to?

Pogoda straszna - upał nie do wytrzymania, za jakąś godzinkę dopiero mam zamiar wybrac się na spacer z mężem i z naszym psiakiem, bo aż szkoda tego zwierza jak siedzi w domu cały dzień, a tak to chociaż się wybiega...

aniutka biedactwo współczuję puchnięcia, ale pomyśl, że to już tak mało czasu Ci zostało do przyjścia na świat Twojego maleństwa, jeszcze tylko półtora miesiąca, a może wyjdzie wcześniej? Może to już za miesiąc? Trzymaj się kochana i dbaj o siebie.
 
Dzięki dziewczynki za gratulacje:-)
Kinia 1 przedszkola w lipcu są zamknięte. Chyba, że mają dyżur w wakacje. Szkoda, ze wcześniej nie wspomniałaś o tych praktykach, bo mogłabyś je zrobić w przedszkolu, w którym pracuję. Super, że Twój mąż ma pracę:-) Widzisz, trzeba mieć zawsze nadzieję. Szkoda, że mój szuka już ponad miesiąc i nic. Gratuluję Ci zaliczonych egzaminów!
aniutka współczuję opuchlizny... A upały to chyba na wszystkich działają negatywnie. Ja staram się za bardzo nie wychodzić z domu w taki skwar jak nie muszę. A najgorsze są noce, bo mieszkam na poddaszu i nocą całe ciepło dachu zostaje "oddane" do wewnątrz mojego mieszkania. Na dodatek nie mam wiatraka, a mój kot ma zapędy do wychodzenia na parapet, więc okna są tylko pouchylane. Jednym słowem można się ugotować. Dobrze, że dziś trochę chłodniej i jeszcze ten wiaterek, który przynosi ulgę...
Miłej nocki Brzuchatki:-)
 
hej dziewczyny :)
widze ze tu same kobietki w ciazy :))

ja juz po porodzie ^^ na cale szczescie :))
mam nadzieje ze moge sie wtulic troche do was :D

to moze sie opisze :D
jestem z lodzi aktualnie mieszkam w warszawie ale czesto przyjezdzam do lodzi :)) bo mame mam tu rodzine sprawy rozne :))
mam narzeczonego :) synka ktory ma 4 miesiaqce i 2 tyg :))
tylko ze synek nie jest ze zwiazku z obecnym partnerem :| no ale zycie :)))
tamten okazal sie fraje*** :))
mam 21 lat :) pasjonuje sie fotografia zeglarstwem ;p


dobra narazie wystarczy bo truje dupke :D
 
Kamelija no właśnie o dyżur mi chodzi. Niestety dopiero po zaliczeniu tego roku mogę zacząc robic praktyki, bo muszę miec pozaliczane przedmioty z II roku. ;/

joasia89 zapraszamy i witamy na naszym skromnym wątku. Z facetami niestety tak bywa, że po jakimś czasie okazują się nie wporządku, ale najważniejsze, że teraz jesteś szczęśliwa, no i że masz synusia, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;] Jeżeli chodzi o fotografię to widzę, że mamy podobne zainteresowania :) Mam nadzieję, że będziesz mogła miło spędzic z nami czas. Pozdrowionka i tulaski dla malutkiego Kamilka :)

No dziewczyny trzymac kciuki, bo o 11 mam ważny egzamin ustny i boję się strasznie. Wszystko mi się mąci w głowie, a uczę się pilnie i staram wbic do głowy wszystkie te teorie mądrych ludzi (psychologów), żeby później pięknie odpowiedziec na zadane pytanie. Najgorzej, że jedno pytanie, jedna odpowiedź i albo umiesz, albo kolejny termin... O zgrozo... Stres mnie dopadł ogromny!!!
 
3mamy kciukasy za Was !!! :D beedzie dobrze :*

a dziewczyny gdzyby jkakas dziewczyna chciala ciuszki dla bobaska to moge dac :)) bo pare mi zostalo po mloodym :))

buziaki :*
 
reklama
Hej dziewczynki
Beznadziejna pogoda za oknem, a ja musiałam wyjść z domu i jechać do pracy przedłużyć urlop. Ale potem sobie poszłam na małe zakupy i wróciłam z nowymi perfumami:-) Maluch wojuje w moim brzuchu dość intensywnie i jestem taka szczęśliwa, że mogę to odczuwać:happy2:
Kinia1 gratuluję kolejnej dobrej oceny - zdolniacha jesteś:tak:
Pozdrawiam i witam serdecznie joasie89 !
 
Do góry