reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

dymelek dopoki lekarz nie zaleci inaczej to bierz wszystko co Ci kazał. Co do serca to też często mi się to zdarza i często jeszcze robi mi się słabo. Ale mnie maleństwo dzisiaj kopie :)
 
reklama
Wróciłam od endokrynologa :-D Wszystko jest dobrze!!!! Powiedział, że hormony mogę w ciąży tak się zachowywać i nie ma czym się przejmować. :-) Powiedział, że powinnam przyjmować więcej jodu ok 200mg/dobę. Dobrze jeść ryby morskie. Pytał się też czy wybieramy się nad morze. Poradził jednak żeby nie jechała jak się źle czuję. W ogóle jestem bardzo zadowolona z wizyty..... Wszystko mi wytłumaczył i potwierdził to co mówiła moja ginekolog. Bardzo się z tego cieszę.... :-)
A mały kopie. Chyba nie lubi jak siedze przy komputerze, bo wtedy zaczyna na prawdę rozrabiać. ;-)
 
dymelek cieszę się, że wszystko dobrze. Co do maleństwa to moje też się wścieka jak siedzę, albo jak za długo leżę w łóżku (czyt. do 7.30). aż pod ręką czuję te kopniaki takie mocne są.
Dzisiaj mam wyjątkowo paskudny dzień... Załamana jestem z powodu nadmiaru problemów i braku funduszy takich jak powinno być :(
Ale wam życzę miłego dnia
 
Cześć dziewczynki :)))

Wszystkiego naj dla Waszyh Babelkw z okazji Dnia Dziecka :))

Dymelek, cieszę się, że z hormonami wszystko ok i juz sie nie musisz tym strsowac :)))
 
witam się bardzo porannie. Ja już chcąc nie chcąc nie śpię od 5.15 i właśnie kończę śniadanko. Niestety obiecałam mojemu tacie, że z nim coś załatwię i musiałam już wstać, bo niebawem przyjedzie po mnie...
Miłego dnia i więcej snu niż ja :)
 
Wyobraście sobie że wczoraj już przyjęłam pierwszy prezent od naszego rodzeństwa dla maleństa..... Papersy . Było to bardzo miłe.....:-)

Jeżeli chodzi o wczesne wstawanie to słyszałam, że pod koniec ciąźy jeżeli dziecko kręci się o danej porze to po urodzeniu będzie podobnie. Ciekawe czy to prawda? Moje jest na razie bardzo grzeczne i nie budzi mnie w nocy ;-) Tylko teraz jest jeszcze takie malutkie... niewiele większe od kostki masła.... :-D

Kinia1 wczoraj chyba był jakiś ciężki dzień, więc może przez to miałaś gorsze samopoczucie.... Dzisiaj niestety też nie ma słoneczka :-(
Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczynki.
Długo mnie nie było, ale tydzień miałam ciężki. Najpierw króliczek zaczął mi chorować. Weterynarz mówił, że to nic poważnego, ale niestety okazało się, że króliczek nie dożył 2 wizyty:-( W pracy miałam kocioł, który zakończył się wczoraj. Było przedstawienie dla rodziców przedszkolaków. Gdy dotarłam z dzieciakami do Domu Kultury, to po 5 minutach myślałam, że zemdleję od zaduchu i tłoku. Na szczęście koleżanki zaopiekowały się mną i jakoś wszystko przetrwałam.
Mam już wolne, bo wzięłam urlop. W końcu sobie odpocznę:-D Za tydzień idę na USG i nie mogę się już doczekać, aż zobaczę Szkrabika. Maleństwo zaczęło kopać mnie w Dzień Matki:-) Najpierw delikatnie, a następnego dnia zaskoczyło mnie mocniejszym kuksańcem. Super uczucie Trochę jakbym w środku miała małego kosmitę:tak: Maleństwo kopie najczęściej jak sobie spokojnie leżę, albo gdy słucham muzyki. Zauważyłam, że lubi przebój Mamma Mia Abby, bo akurat podczas tej piosenki wyczułam taneczne ruchy:-D Może będzie tancerzem;-)
dymelek ja też słyszałam, że dziecko po urodzeniu w podobnych porach śpi i jest ruchliwe, jak to było w brzuszku mamy. Sama jestem ciekawa, czy to tylko przesąd czy może prawda.
Kinia 1 jesteś prawdziwie porannym ptaszkiem:-) Ja dzisiaj miałam się wyspać (czyli spać najlepiej do 10), a tu wstaję i sprawdzam, że jest dopiero po 7... Mam nadzieje, że twoje załamanko trwało tylko chwilę i już masz lepszy nastrój. Nie przejmuj się brakiem funduszy i innymi problemami, tylko pomyśl o tym małym Skarbie, który mimo wszystko będzie Cię kochał bezgranicznie. Szkoda nerw, łez i smutku, bo na pewno wszystko jakoś się ułoży. A jak mamusia jest zadowolona i radosna, to dzidziuś też jest:tak:
Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego dzionka.
 
Kamelija gratuluję pierwszych ruchów.:-) Ja czasem to nie wiem jak się ułożyć żeby przestał kopać. Jak kopie, to po pewnym czasie wszystkie wnętrzności są pogruchotane, ale jak przestaje to mi tęskno. Teraz już zaczął kopać nawet jak stoję. Szczególnie jak jestem w kuchni , chyba mu tam za duszno. Oczywiście energii nabiera jak zjem coś słodkiego, leżę na wznak i siedzę za długo przy komputerze. Wydaje mi się że teraz jak będziesz miała więcej czasu to częściej będziesz czuła swoje Maleństwo.
Życzę miłego urlopu. Ja już dawno nie chodzę do pracy i z każdym dniem coraz bardziej mi się to podoba.
Kinia 1 odezwij się jak tam u ciebie. Zły nastrój już miną?
 
Witam.
Kamelija gratuluję pierwszych ruchów. Ja teraz to czasami czuję się wręcz skopana :) Moja malutka kopie najczęściej jak leżę, albo siedzę za długo. Na słodkie mało reaguje, raczej na kwaśne, ale może dlatego, że ja mało słodkich rzeczy jadam, bo jeżeli chodzi o słodycze to nie lubię :) Dziwnie to pewnie brzmi ;]
Złe samopoczucie nadal dopisuje z powodu problemów choc może ciut mniej jak dzisiaj nie siedzę cały czas sama tylko mąż ze mną jest. Zawsze można się zagadac i wogóle jakoś mniej czasu na myślenie o wszystkim. Po prostu jest tyle do zrobienia, a nie ma jak... Ale staram się byc dobrej myśli.
Miłego wieczoru
 
reklama
cześć mamusie :)))

Mam nadzieję, ze z tymi ruchami i nie spaniem po urdzeniu to tylko przesąd, bo jesli nie, to na bank będe miala wieczory i pol nocy z glowy po porodzie. To sa ulubione pory mojej Małej do wywijania fikołkow.

Dziewczynki, robilyście juz krzywą cukrowa ??? Ja robiłam we wtroek i nieststy mam złe wyniki ;((( Dzisiaj ide do gina, zobaczymy co powie ....

Miłego dnia :))
 
Do góry