reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dzien doberek w ten piekny i sloneczny dzien!!!!! Jak ja czekalam na taka pogode!!!!
Tutaj znowu troche cisza ale nie dziwie sie bo pewnie wszystkie wychodzicie z pociecami, ja za jakies 2 godzinki tez wyrusze na plac zabaw z Zocha, a na 17.30 do lekarza, i jak znowu mam malego stresa jak przed kazda wizyta. Milego dzionka zycze wam wszystkim:-)
 
reklama
Cisza, cisz, z jednej strony nie ma sie co dziwic bo sloneczko swieci, ciepla pogoda to wszyscy wyruszaja w swiat z maluchami:tak:My moze dzisiaj wybierzemy sie do tesciow a przy okazji do lasu, Zocha sie wyszaleje ja pooddycham swiezym powietrzem.
Wczoraj lekarz potwierdzil tylko to to napisala kropecka, nie ma sie co przejmowac toksoplazmoza, bo wyiki mowia ze mialam jedynie stycznosc z nia a nie choruje.Wszystko ok u dzidzi, mam dalej przyjmowac tabletki na nerki i kolejna wizyta za 4 tygodnie, nie wiem czy wytrzymam tak dlugo;-)No a za 6 tygodni juz moje wyczekiwane od dawna USG 3D, i w koncu dowiem sie czy to bedzie synus czy druga Dziewczynka.
Milego i cieplego dzionka zycze:-)



Ps. Mialysmy codziennie cosik skrobnac zeby cos sie na naszym watku dzialo...:-p
 
hej, a ja to nie mam nastroju bo moj slubny mial byc dzis juz w domu ale niestety firma spoznila sie z zalatwieniem wizy dla jego zmiennika i on nadal jest na statku..i nie wiadomo kiedy wroci:(

my dzis bylismy w manufakturze, ludzi mnóstwo, kupilam pawłowi kurtke w 5-10-15 nawet dosc fajne przeceny maja, a kurtke kupilam z mozliwoscią odpiecia kaptura bo te ktore mam w domu wszystkie maja kaptur i jak jest tak cieplo to bez sensu jak spi w wozku w czapeczce i jeszcze kaptur bo pod pleckami by go gniutł

no i kupilam mu w H&M czadowe adidaski:tak: kurcze jakie takie malutkie butki sa fajowskie....a jakie mają fajnowskie ceny:szok:normalnie masakra jakas...

no nic ide zrobic sobie kawke bo pablo akurat zasnął wiec mam chwile na relaks bo przez jego ząbkowanie ostatnio mam terror w domu

buziaki
 
A my dziś dzien pełen wrważeń. Olo był z wizytą u kolegi. Rano na spacerku i u fryzjera. Jak wrócił to go nie poznałam. Miał długie włoski a teraz ma króciutkie. tak mały przedszkoak z niego.
Viki twój Pawełek juz ząbkuje? Szybko! Olo miał pierwszego zęba jak miał 8 miesięcy. Do tej pory nie ma piątek jeszcze. U niego to wszystko wolno idzie... No może poza mową, bo wygadany już jest. Dobrze chociaż, ze jeszcze nie "pyskuje". :dry:
 
.
Viki twój Pawełek juz ząbkuje? Szybko! Olo miał pierwszego zęba jak miał 8 miesięcy. Do tej pory nie ma piątek jeszcze. U niego to wszystko wolno idzie... No może poza mową, bo wygadany już jest. Dobrze chociaż, ze jeszcze nie "pyskuje". :dry:

tak, juz stuka nam o łyzeczke dolna lewa jedyneczka:tak: i powiem ci ze przechodzi to ciezko..a ja przy tym tez mam ochote czasem uciec..
Damian, moj starszy syn tez mial pierwszego zęba jak mial 8 miesiecy..ale jak wiesz kazde dziecko jest inne i na to wplywu nie ma;-)
 
Dziewczyny w ciąży. Mam do oddania trochę ciuszków po Olku i jedną bluzkę ciążową. Jakbyście były zainteresowane to piszcie na PW
 
reklama
Ja juz szczesliwie zasiadlam do komputera, bardzo szybko i meczaco minela mi ta niedziela. Zocha wyszalala sie u dziadkow i w lesie i dziwi mnie ze nie smecila ze ja bola nogi od tego chodzenia bo mnie szczerze mowiac bola strasznie:tak:
Kropecka ja bardzo chetnie, ale chyba u mnie to troszeczke za wczesnie, poza tym jeszcze nie wiem co bedzie chlopak czy dziewczynka;-)
 
Do góry