reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam bardzo cieplutko w ten chlodny dzinek:-)Ja juz po badaniu bardzo uspokojona i szczesliwa ze wszystko jest dobrze, oby tak dalej:tak:Zocha byla zachwycona jak uslyszala bicie serduszka malenstwa, wedlug usg to 12 tydz 5 dzien i termin mam na 24 pazdziernika wiec prawie tak samo jak wedlug@. Trzymajcie sie cieplutko;-)

magda no super ze dzidzia rosnie i rozwija sie prawidlowo...pamietam swoj stres jak jechalam na badanie wlasnie w 12 tygodniu bo wtedy są te wszystkie wazne pomiary robione.
a zośka mowisz szczesliwa:) damian tez kilkakrotnie byl ze mną ale jak uslyszal juz bicie serduszka a na monitorze nie mogł nic wiecej załapać to chcial rozebrac na czesci tea aparat do usg..chyba to go bardziej ciekawiło do czego te przyciski itp...:rofl2:

no i mamy deszcz..ale sie pogoda spieprzyla...
i wiecie co moj mlodszy syn chyba mnie wczoraj podczytywał;-) bo jak zjadł i zasnął o 20 tak obudzil sie o 4:szok: zjadł i kimal do 7:tak:
 
reklama
Magda niech sie zdrowo dzidzia rozwija
aż mnie wzieło na wspominki to n ie tak dawno było jak wielki brzuch miałam chociaż wtedy mówiłam nigdy więcej to teraz mówię może może
 
Ja jak rodzilam Zoche to mowilam ze kolejne dziecko za 3 lata...potem jakos mi sie odwidzialo i dlugo sie nie moglam zdecydowac az do stycznia tego roku jak juz myslalam ze jestem w ciazy juz sie nastawilam na drugiego bobasa a tutaj d...a okazalo sie ze nic z tego i powiedzialam mojemu M. ze ma robic tak zeby nastepnej @ nie bylo:-)Chyba sie wystraszyl bo sie postaral:-D
Wiki moja zocha to wstawala dlugo co 3 godziny, ale tylko pila i od razu zasypiala bez placzu, takze ja sie wysy[pialam w miare,teraz wiem ze bedzie inaczej bo nie bede mogla sobie tak poprostu w dzien pospac ale mysle (mam nadzieje;-))ze dam rade. teraz myslimy nad maym domkiem, ale jak pomysle o kredycie to az mnie wzdryga, bo strasznie sie takic rzeczy boje. Pozyjemy zobaczymy jak to wszystko wyjdzie:-)
 
Mój Olek to spokojne dziecko, przesypia nocki coraz dłużej. Dzisiaj spał od 19:30 do 5:30 rano :) Z Wiktorem miałam gorzej.
 
hehe no dobra wiec od dzis każda pisze co tam u niej sie wydarzylo..a wiec u nas wprowadzamy powoli butle w ciagu dnia...zaznaczam ze wciaz karmie piersia ale jakos tak coraz mniej mam w tych cycuchach:zawstydzona/y:...
tak wiec testujemy butelki..a w zasadzie smoczki bo do tej pory mialam dr brownsa ale mlody sie krztusił...kupilam aventy i są za twarde... jak tylko poczuje w buzi zaraz ma odruch wymiotny..tak wiec kochana kolezanka agata z grudniowek 2007 polecila mi canpola aktywne ssanie nowosc 2008 i okazala sie rewelacyjna:tak:

poza tym od jutra wprowadzamy do jadłospisu zupki bo deserki juz wcinamy od 2 tygodni:tak:

no i jeszcze podziele sie mą radoscia bo dokladnie za tydzien wraca moj mąz i przez 6 tygodni znow bedziemy sie sobą cieszyc... dla niewtajemniczonych moj malzonek jest oficerem na statku (potocznie marynarzem) tak wiec mam takie zycie troche razem troche oddzielnie ale nie jest zle bo kontrakty ma w miare krotkie 6 tygodni na statku 6 tygodni w domku:tak:

no to sie rozpisalam
 
reklama
Do góry