reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Witam.
Ja do Manufaktury smigam srednio 3 razy w tygodniu, oczywiscie jak jest cieplej na dworku.
Chociaz ostatnio odkrylam park Zdrowie (lepiej pozno niz wcale) :-)
Wiosna bedzie tam jeszcze piekniej.
 
Witam.
Ja do Manufaktury smigam srednio 3 razy w tygodniu, oczywiscie jak jest cieplej na dworku.
Chociaz ostatnio odkrylam park Zdrowie

My też spacerki na rynku Manufaktury uskuteczniamy codziennie. Zdrowie jest dla nas jeszcze troszkę za daleko. Młody jeszcze na piersiówce tylko i nie wytrzymuje drogi w obie strony bez szamania :-D
 
reklama
Moj w 9 miesiacu sam zrezygnowal z podlaczania sie do cyca.
Chcialam karmic do roczku ale moze to i lepiej ze tak wyszlo.
A jak tam u Was z praca?
Ja mialam umowe do dnia porodu i wlasnie zaczynam sie rozgladac za jakims zarobkiem.
Najlepiej odpowiadalaby mi praca w weekendy ale jak narazie marne te moje poszukiwania.
Pozdrawiam i zycze milej niedzieli :-)
 
Do góry