reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Mnie zwolnili w ciąży,ale założyłam sprawe i wygrałam.Pracuje od sierpnia.Umowe mam na 1/4 etatu+ nadgodziny(co jest zawarte w umowie).Praca po 6 godzin.8-15 lub 15-21.Mnie przy małym dziecku bardzo to pasuje.Tymbardziej że mąż też pracuje zmianowo.Weekendowa może być ci trudno znaleść.
 
reklama
Ja mam do Was ogromną prośbę.Wszystkie, rodzilyscie w lodzi tutaj tez chodzilyscie do lekarzy, ja rodzilam na slasku i tam tez mialam swojego lekarza prowadzacego,mam niemile wspomnienia zwiazane z jednym z lodzkich ginekologow i tutaj moja prosba, czy moglybyscie mi polecic jakiegos dobrego ginekologa, najlepiej z prywatna praktyka i usg w gabinecie. Z gory bardzo dziekuje
 
Magdasf1 - ja mam fajnego gina, to znana i lubiana babka, ale ona nie ma USG w gabinecie.

kropecka, Irlandia, padiqq gdzie się podziewacie? ;-)
 
Mnie zalezy zeby odrazu na wizycie u lekarza wykonac usg, i ze wzgledu na to ze nie mam zbyt wiele czasu, ale tez dlatego ze placac za wizyte okolo 100 zl juz mozna wymagac taki "luksus".
 
Dziewczynki jestem z doskoku. Przykro mi, ze nie częsciej. Olo w szpitalu, ale liczę, ze na dniach wyjdzie. Siedzimy tam już dwa tygodnie, ale ma się ku lepszemu. Jak już będzie dobrze to Wam wszystko napiszę, bo teraz padam z nóg po kiepskiej nocy. :-:)baffled:
Magda, w Aleksandrowie nikogo nie znam, ale myslę, że Kropecka się ze mną zgodzi, że dr. Wiliński jest godny polecenia, ale nie wiem, czy ma USG w gabinecie - to będzie Kropecka wiedziała. Poza tym, może nie zbyt wylewna, ale z pewnością dobra jest dr. Baś i ona chyba przyjmuje w Salve na Struga i tam, myślę jest USG, tylko chyba sporo pacjentek jest. Poza tym to USG to chcesz mieć co wizyte? Sama tak miałam i powiem szczerze fajna sprawa, ale dzieci nie przepadają za ultradźwiękami i się wkurzają, gdy jest za często. Tych znam mogę coś powiedzieć. Może inne dziewczyny też kogoś polecą?
 
Mnie zalezy zeby odrazu na wizycie u lekarza wykonac usg, i ze wzgledu na to ze nie mam zbyt wiele czasu, ale tez dlatego ze placac za wizyte okolo 100 zl juz mozna wymagac taki "luksus".

Znam kilku ginekologów z USG, byłam u nich na różnych konsultacjach i zawsze USG było dodatkowo płatne (oprócz opłaty za wyzytę).


Irlandia - ojej, a co się Olo stało? Zdrówka życzę i czekam na dobre wieści!
 
Mnie zalezy zeby odrazu na wizycie u lekarza wykonac usg, i ze wzgledu na to ze nie mam zbyt wiele czasu, ale tez dlatego ze placac za wizyte okolo 100 zl juz mozna wymagac taki "luksus".

Magda polecam mojego gina
dr Struzycki - od razu zrobi usg w gabinecie prywatnym, a na co dzien pracuje w Madurowiczy
 
Ja mam do Was ogromną prośbę.Wszystkie, rodzilyscie w lodzi tutaj tez chodzilyscie do lekarzy, ja rodzilam na slasku i tam tez mialam swojego lekarza prowadzacego,mam niemile wspomnienia zwiazane z jednym z lodzkich ginekologow i tutaj moja prosba, czy moglybyscie mi polecic jakiegos dobrego ginekologa, najlepiej z prywatna praktyka i usg w gabinecie. Z gory bardzo dziekuje


Z całą odpowiedzialnością i przyjemnością mogę podać namiary na mojego ginekologa. przyjmuje prywatnie ale ma umowę z NFZ, ma usg w gabinecie, pracuje w Madurowiczu i w ogóle to najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam. Osobiście poród odbierał - full service normalnie:-):-) Adam Jerzyński się nazywa
 
reklama
Do góry