reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Widzę Kasik że chcesz jeszcze dac Alicji szansę ;-) ok, zobaczymy jeszcze bo dziewczyna rozwija się w mega tempie ku mej radości :-D
Rodzeństwo ma moj upór gdzieś i założyli mi konto na shit książce. Login zaraz zmieniłam bo już ludzie zaczęli mnie tropić mimo że nie było tam pełnego imienia i nazwiska. Zmieniłam na mój nick z bb ale nie umiem się tym posługiwać na telefonie. Opanowalam tylko messenger ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :-) podczytuję Was od hmmmm.... minimum roku, począwszy od wątku starających się, poprzez zaciążone aż do mamusiek. Dwa miesiące temu urodził się mój synek, który jest owocem drugiego podejścia na mrozaczkach w programie rządowym. Mam 35 lat i bardzo chciałabym w końcu do Was dołączyć. Przygarniecie...? :-)
 
Smerfeta, to wytrwałości z kladzeniem córci na brzuszku ;)
U nas wstręt do leżenia na brzuchu minął wkońcu bo jak jej się dłuży to na plecy się obróci ;)
Chyba znalazłam cię na "książce" ;)
Jak co to liska albo ja możemy cię dodać do grupy tylko najpierw musimy być w znajomych ;)
Pochwal się sukienusia na chrzest koniecznie.

Yoshka, witaj ;)

Moja córcia z okazji dnia ojca postanowiła obudzić mamę o 6!
Szybko zaczęliśmy dzień...
uploadfromtaptalk1435041287924.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1435041287924.jpg
    uploadfromtaptalk1435041287924.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 41
Magda wczoraj gdy kładłam małą na brzuszku to cwaniara też obracała się na plecy, ale dziś chyba zapomniała tej sztuczki ;-) na jakieś 3 minutki ją kładę, a gdy zaczyna się złościć to zabieram ją by nie zraziła się :-) Zosia piękniutka, a jaka już duża! :happy:
Myślałaś już kiedy chcesz wrócić po mrozaczka?

Kasik wysłałam pw. Mam nadzieję, że doszedł bo wysyłałam z komórki

Yoshka witaj! zapraszamy, zapraszamy :tak:
 
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie :-) piszę kiedy Gacek (Ignaś) pozwoli. Dzisiaj mamy za dobą ciężką noc. Młody dopiero co skończył dwa miesiące a zaledwie od trzech tygodni jest wyłącznie na piersi. Tyle czasu rozkrecalam laktację! Kupa zaczęła pojawiać sie raz na tydzień a nie co drugi dzień jak w trakcie karmienia mieszanego. Niestety skutkuje to bólem brzuszka, chyba z powodu nagromadzenia treści w jelitach. W ogóle Gacuś mocno wzdęciowy jest i podobnie jak Lisek Liski, nad ranem budzi nas z powodu gazów. A poza tym to bardzo pogodne dziecię, wrzucę fotkę jak odpalę kompa :-)
Magda, czas biegnie nieubłaganie..., gratuluję pięknej córeczki :-)
 
Smerfeta wczoraj byly imieniny mojej mamy wiec przyjechala bratowa - dermatolog, dokladnie obejrzala Juniora i nie stwierdzila nic niepokojacego. Mowi, ze dzieci czesto maja problemy skorne bo sa wrazliwe na wszystko ale nie wyglada jej to na azs bo przede wszystkim zmiany bylyby na policzkach a on akurat policzki to ma alabastrowe ;) Polozylam go na brzuszku, zeby obejrzala tyl glowki a on ku mojemu zdziwieniu slicznie trzymal glowe, oczywiscie trwalo to jakas minute i zaraz byl placz ale i tak dobrze sobie radzi skoro prawie wcale nie lezy na brzuchu. Na priv odpowiedzialam.

Yoshka witaj :) gratuluje Ignasia i szacun za wytwalosc przy kp.
 
reklama
Yoshka, jak ci sie to udało ? Opowiadaj ;) ja zauważyłam ze coraz cześciej lisek denerwuje sie przy piersi , zaczęłam juz odciągać i dawać z butelki . Spokojnie by sie najadł ale nie leci mu tak szybko jak z butelki I sie złości . Ja jeszcze przez kapturek karmie wiec wogole mnie to meczy . Pierś chce ssać jedynie jak jest bardzo pełna , zazwyczaj nad ranem jak jest nowa dostawa :-)
Gazy, ehh tej nocy miał straszny :(

Istnieje cos takiego jak przekarmienie ?
Jak mu nie dam to wyje niesamowicie? Byłam go ważyć teraz i w przeciągu 9 dni znowu przybrał duzo , 800 gr wazony z pełna Pielucha i ubranku wiec stawiam na jakies 650.
 
Ostatnia edycja:
Do góry