reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
dziewczyny, które rodziły sn czy przed samym porodem jak sprawdzali Wam rozwarcie to miałyście potem plamienia? Właśnie zauważyłam po dzisiejszym badaniu i nie wiem czy to normalne. Rozwarcie mam na 2cm, więc mam nadzieję, że coś wreszcie się ruszy.

Kasik byłaś na wizycie? U mnie od nowego roku otwiera sie Invicta i od czerwca przyjmuje pacjentki Artemida z Białegostoku.
 
AniaM moj Milosz tez z 9 pazdziernika ;)
Anulla ja dzien przed porpdemialam badanie i 2 h pozniej krwawilam ale nic sie mie rozkrecilo na nastepny dzien mialam porod wywolywany. Roznie moze byc albo sie zacznie aalbo jeszcze troszke bedziesz misiala poczekac ;)
 
AniaM, albo do mnie , tez moge cię dodać.

Kasik, nie ściągam mleka. Mały ssie pierś ale tylko z ta nakładka , od czasu do czasu mu sie zdarza chwycić samego sutka. Dzisiaj postaram sie wytrzymać ból krocza i karmić na siedząco , na leżąco nie wychodzi mi to dobrze...
Nie wiem co robic z dokarmianiem. W szpitalu pediatra zalecił kp + mm jako uzupełnienie ale wtedy mały nie ssał i wiadomo mleka nie miałam a teraz juz tryska wiec nie wiem czy dokarmiać a z drugiej strony lisek skończy jeść z obu piersi i jeszcze jest głodny .

Anulla , moze miałaś to samo co ja , jesli tak to jeszcze dzisiaj w nocy będziesz sie zbierać na porodówkę :) ja tez plamiłam po tym, szczerze mówiąc to sie ze mnie lało ..Ale gin mnie o tym uprzedziła .
Mysle ze nawet na tym etapie zwykle badanie moze podrażniać i stad tez te plamienia .
 
Joasia ja wróciłam do w pełni intensywnych ćwiczeń na fitnessie 6 tygodni po cc :) dostałam pozwolenie juz 4 tygodnie po cc. Zależy od organizmu i tego jak się goisz.

Agawa ja mam chicco poły 2w1, jest ekstra. Polecamy z Filipem :) Fifi siedzi w nim sobie razem z nami przy stole, lubi w nim jeść, jest wygodny, łatwy w obsłudze i na kółkach oczywiście

Dziewczyny wybaczcie, może to przychodzi z czasem.. ale ja nie rozumiem tego całego stresu związanego z ulewaniem. Jak świat światem niemowlęta ulewają i nie ma w tym nic dziwnego :) do 6 mc życia układ pokarmowy jest jeszcze niedojrzały, poczekajcie spokojnie. Filip też ulewal, dlugo, a ja się nie mogłam nadziwić jak się można tym stresować :) nigdy bym z tego powodu nie zmieniała mleka

No i czkawki tez dzieci mają, miały w naszych brzuszkach to i poza nimi tez :)
 
medalikara, nie wiem czy to był masaż, chyba nie. Ale nie wiem sama, bo zwykłe badanie tak mnie nigdy nie bolało. Położna w pewnym momencie powiedziała, że zaboli i bolało, ale jeśli pisałyście, że to bardzo mocny ból, to chyba jednak to nie był masaż.

Lisska
, plamienie zmalało, może to normalne, więc nie panikuję. Tylko bolało mnie potem tak, że szok. Kolejne ktg w czwartek i wtedy też badanie, to się śmieję, że chyba po czymś takim nie będzie potrzeba wywoływania :)
 
Medalikara jeśli ściągnę laktatorem to dla malutkiej nic nie zostanie. Poza tym, dziecko jest najlepszym laktatorem :)
W nocy i rano mam pokarm, tylko po południu i wieczorem moje piersi nie nadążają z produkcją, choć dziś jeszcze nie musiałam dokarmiać, zobaczymy co będzie dalej. Ogólnie ostatnie dwa dni u mnie to jakiś koszmar z karmieniem. Jak pierś mega pełna to sutek się chowa i ciężko małej złapać, a zaraz po zassaniu tryska fontanna, tak że mała krztusi się. Dość szybko mała osusza pierś i wtedy z Aluśki wychodzi diabełek:confused2: krzyczy na całe gardło, macha rączkami bo jej mało... gdy druga pierś zdążyła naprodukować to jest dobrze, a jeśli nie to wtedy trzeba podać butle... no nic, zobaczymy co będzie dalej

Liskka fajnie że masz już pokarm. Kurcze - szybki poród, szybko masz pokarm - jesteś stworzona do bycia mamusią ;-) Jeśli nie będziesz musiała to nie dokarmiaj mm
 
Smerfeta, no tak, tylko mam problem z dostawieniem małego i stresuje mnie ten proces. To moj M taki spanikowany tym dokarmianiem, w czwartek mamy pediatrę i zobaczymy.
 
reklama
Lenkabar moj Junior ma maly refluks, wyszlo na usg brzuszka, cale szczescie przybiera na wadze. Teraz jest juz lepiej ale byly dni, ze chlustalo z niego po jedzeniu, martwilam sie bo nie wiedzialam czy to przypadkiem nie wymioty.

Medalikara to duzo sciagasz, super, ja z calego dnia nawet tyle nie mialam :(
 
Do góry