reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Ema o 6 rano wydawało mi się , że jestem wyspana ale teraz dopada mnie śpik .Co do wczorajszego wieczoru to zasnęłam dość szybko po tabletce p/bólowej bo miałam dość stresujący wieczór i o 20 ledwo na oczy patrzyłam z bólu głowy o coś koło 23 byłam już w objęciach Morfeusza . Noc minęła dość spokojnie nie licząc jednego alarmu monitora oddechu ale to bardziej dlatego , że Mała takie pozy przybiera podczas snu oj... Zobaczymy jak będzie dalej . My mamy nianię firmy Switel z ekranem aby można było podglądać bez latania do pokoju tylko jeden problem jest , że daje w nocy ten ekran po oczach niczym jupiter ale twarda będę bo nie wyobrażam sobie zostawić ją samą bez kontroli
 
a macie problem z pluciem jedzeniem?? jestem właśnie cała w marchewce... i nie mam pomysłu co tu robić bo mówienie że nie wolno tak robić wywołało tylko na twarzy Janka wielki uśmiech... póki co przerwaliśmy obiadek - może nie by l jeszcze głodny za bardzo mimo że już 4 godz po kaszce jesteśmy...


ehh... nie jest źle... po półgodzinnej przerwie w jedzeniu reszta wciągnięta bez prób plucia:) zrozumiał maluch chyba:)
 
Ostatnia edycja:
Ema mały chyba za bardzo zatyka sie kazzka i dlatego pluje bo nie jest jeszcze glodny ;) albo rob wiekszy odstep albo mniej kaszki
 
Dziewczyny czy w drugim miesiacu dziecko może już czuć wychodzące ząbki? Ala wpycha sobie całe piastki do buzi i zastanawiam się czy to już na zęby

Ema no tak troszeczkę Janek urósł ;-)
 
No witam moje Drogie. Zalatana jestem a i Nikodem coraz mniej śpi i cały czas trzeba do niego gadac, spiewac i w ogóle. Wczoraj mieliśmy konsultacje i potwierdzone. Młody ma obniżone napięcie co do asymetrii jest podejrzenie ale jeszcze to wyginanie może przejść. Rehabilitant ma mu się przyglądać. W piątek znowu rehabilitacja. I tak przez 3 ms po 2 razy w tyg. Tak sobie teraz myślę ze gdybym odrazu pozwolila na cc to było by wszystko ok a tak jak przyszła lekarka i powiedziała że w ogóle nie rokuje na poród sn bo słabo rozwarcie postępuje ja powiedziałam że próbuje rodzic a pol godziny później było jak bylo, cc niedotlenienie i zachylysniecie wodami. Smerfeta trafiłaś z pytaniem :) moj też wkłada całe piąstki i też się śmieje że zęby a teściowa się ze mnie śmieje że niemożliwe.
 
Smerfeta pchanie rączek do buzi i ślinotok nie są objawami ząbkowania. To po prostu kolejny etap rozwojem dziecka :) ale każda z nas przeżyła ten moment: "o boże, on pcha całe piąstki do buzi i tak się przy tym ślini, że to na pewno zęby". U nas to się zaczęło jak Fifi miał 3 mc, teraz ma prawie 8 i zębów dalej nie ma :)
Najmłodsze dziecko z ząbkami jakie znam miało 3,5 mc
 
reklama
Ema, jak widać ładnie wzrost ;) super.
Smerfeta, Milna, z rączkami w buzi to tak lenkabar pisze ;)
Zosia też pcha ręce do buzi i ślini się na strasznie. Jak pojawił się katar i marudzenie to byłam u lekarza i stwierdził że na zęby. Dostała kropelki i syrop żeby przez katar nie wdalo się zapalenie ucha. Przeszło i na razie spokój ale ręce nadal w buzi. Gryzie zabawki i momentami widzę że jest zła i aż trze po dziaśle ale to może jeszcze potrwać. Mój mąż miał zęby w 3 mc, ja niby późno. A syn kuzynki miał zęby w pierwszym miesiącu... ilu lekarzy ona biedna z nim zjeździła bo nie wiedzieli co się dzieje...
 
Do góry