reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Cześć dziewczyny . U nas rewolucja bo Ola dziś pierwszy raz śpi sama w pokoju a ja nie wiem czy zasnę ;(( , ziąbów nadal brak :( za to próbuje chodzić przy kanapie .
 
reklama
Kasik chlustanie to zupełnie inna sprawa, rozumiem że to już spore nerwy dla mamy, mi chodzi o panikę przy zwykłym ulewaniu które do 6 miesiąca jest u dziecka taką samą fizjologia jak za przeproszeniem puszczanie bąków.
Dobrze że Junior przybiera na wadze, dużo zdrówka dla małego Roberta!
 
Medalikara ja uzywam przy Hani krem z rossmana z filtrem 50.

A dlaczego linomag zly ? My uzywamy od poczatku i nigdy nie bylo problemow.
 
Lilka, sroka o kremie z filtrem linomag napisała że odradza bo ma niestabilny filtr i coś tam jeszcze...
Kupiłam i będziemy używać przecież to kosmetyk dla dzieci ktoś go dopuścił do sprzedaży.
Kremik z Rossmana chciałam kupić ale nie było akurat. Linomag ma mniejszy filtr od tego z Rossmana.
 
labo i jak wyspana?? my też po pierwszej nocy oddzielnej:)
wczoraj skończył Janek pół roku, przyszła zamówiona niania Aventu, więc stwierdziłam że albo od razu albo będę przeciągać w nieskończoność...
przedwczoraj spaliśmy razem w jego pokoiku, bo nie wiedziałam czy zmiana miejsca nie wpłynie na jego sen, i okazało się że spał nawet lepiej niż u nas w sypialni - może chłodniej, bo sypialnia okna ma od południa więc zawsze wieczorem trochę za ciepło...
no i wczoraj bąbel pięknie zasnął bez jakiegokolwiek marudzenia, więc niania włączona i ja w lekkim stresie czy na pewno usłyszę marudzenie przez nianię do sypialni... nie mogłam usnąć dość długo, ale w końcu się udało... wybudzenia trzy - o pierwszej lekkie marudzenie bez wybudzenia malucha - okazało się tylko że spałby dalej, no ale opatuliłam kocykiem przy okazji:) potem o trzeciej kryzys - przemieścił się Janek do rogu łóżeczka na brzuchu i nie miał miejsca żeby się przeturlać na plecy - cały czas robi to tylko w jedną stronę:) ale też się nie obudził bo szybko zareagowałam... poprawiłam, dałam smoka i spał jeszcze do piątej... o piątej smoczek podany, ale już 15 po wielkie oczy i rozgadany... wzięłam do siebie do łóżka i spaliśmy jeszcze do 6:20:) taki to przytulas się zrobił ze z mamą jeszcze zawsze dosypia...
miałam nie brać do łózka, ale tak z rana już mięknę... takie to miłe jak maluszek się wtula... nawet jak już zacznie sam dreptać to miło jak rano przychodzą maluchy do rodziców... synek brata tak miał, że zawsze rano przychodził:) oby tylko potrafił rozróżnić kiedy to jest już rano:)
jednym słowem pierwsza noc oddzielnie wyszła tak samo jak wspólne w sypialni tyle tylko że musiałam przez całe mieszkanie pochodzić do malucha:)

oj ale się rozpisałam... ale było to ogromne przeżycie dla mnie:)

a niania spoko, zasięg łapie nawet na podwórku więc sezon grillowy nie będzie stracony - dźwięk czysty bez szumów z opcją mikrofonu żeby coś tam maluchowi na uspokojenie powiedzieć idąc w razie co...

a dziś pierwszy raz podczas mojej rozmowy przez telefon z mężem Janek siedzący na kolanach podsłuchiwał tatę i szukał go naokoło:) słodziak jeden:)


życzę miłej, mimo że pochmurnej środy - oby tylko bez deszczu się obyło...
 
My mamy opisywany apteczny La roche posay 50+. Wszystko super, ale kiepsko się wchłania. Za te pieniądze spodziewałam się czegoś więcej
 
reklama
a oto mój Jan:)

tydzień po porodzie:
2.jpg

i dzisiaj - po pół roku:
DSC06812.jpg

urosło mu się trochę:)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC06812.jpg
    DSC06812.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 57
Do góry