reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Joasia to zalezy jak czujesz sie na silach. Mi zabronil lekarz i polozna do 4 mc po cc . Ani cwiczen czy sciskania brzucha.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

chcialam sie Was sie poradzic jakie kupić krzeselko do karmienia. Widziałam chicco polly 2w1 i mi sie podobało. Mam jeszcze sporo czasu, ale myśle, ze warto zakup przemyśleć. Napiszcie pls co u Was sie sprawdziło i na co zwracać uwagę.
 
Agawaa ja mam krzeselko ktore jest na kolkach co dla mnie bardzo wazne bo nie musxe go dzwigac tylko jezdze nim. Regulacja wys to chyba norma. No i material ktory latwo sie myje .
 
Już mniej sie przejmuje tym ulewaniem. Kładę go na boczku po jedzeniu. Lisek śpi 3 godz potem je znowu śpi itd , czasem musze go wybudzać na karmienie. Dzisiaj dwa razy pociągnął z piersi bez nakładki, wiec moze cos ruszy. W dzien prawdziwy aniołek a w nocy no coz ma swoje epizody, najgorzej o 1 rano gdzie podobno wtedy najwieksza dostawa mleka i maluchy jakimś sposobem o tym wiedza, przynajmniej moj lisek.. Tak drze japke o jedzenie ze z tych nerwów nie jest w stanie złapać piersi. Jutro pediatra .
 
Cześć :-)
Chłopaki rosną jak na drożdżach mają 73cm wzrostu i około 9kg wagi (dokładnie bedzie w czwartek po wizycie)
Cą cudowni Kochamy Ich bardzo bardzo ...
Na początku było ciężko zgrać wszystko, Mąż miał mieś. wolnego a później zostałam sama..karmiłam UU gdzieś przez 1,5mieś. nie dałam rady dużej psychicznie bo ściągałam i na to trzeba mieć czas, a jedli co 3h (trwało po 45min.) poźniej wyparzanie, ściąganie i zostawało mi może z 0,5h (na spanie, siusiu, zjedzenie) Druga sprawa nie miałam tyle pokarmu aby wykarmić dwójkę dlatego dokarmiałam mm ...przez 3,5mieś mieli kolki i pomagały tylko kropelki niemieckie..Jak już był 4 mieś to już odpoczywałam z nimi i mniej byłam zestresowana..:)
..w nocy kładłam na brzuchu, bo jadł na śpiku i często nie odbijał. Dla mnie kładzenie na brzuchu jest najlepsze i nawet pani od bioderek powiedziała że nigdy nie słyszała aby w tej pozycji dziecko się zakrztusiło (taka prawda) no i druga sprawa bardzo dobrze działa na bioderka i nóżki ... dlatego chłopaki mają idealne bioderka jak na bliźniaki i Mati który był ułożony miednicowo. Teraz u W. wyszła wysypka i ma stwierdzone AZS na mleko krowie:/ dostał krem ze sterydem i już prawie zniknęło z buzi a le na rączkach jeszcze jest...
Bardzo smakują im obiadki musze mieć przygotowane 3 słoiczki (2x190g i 1x125g)
Ten okres jest rewelacyjny razem się bawimy ..zaczęli pełzać a jak zaczną dreptać to bede musiała jakoś ich ogarnąć ;-)
 
Medalikara moze teraz zrozumiesz dlaczego matki sciagajace pokarm i karmiace butelka szybko kapituluja z laktacja. Nie dosyc, ze zabiera to mase czasu to jeszcze u mnie mleka z calego dnia bylo tylko na jedno karmienie. Junior unormowal sobie jedzenie i je od 100 do 120 ml, podobno starsze dzieci wcale duzo wiecej nie jedza tylko inaczej trawia.

AniaM super sobie radzisz, szacun. Mi czasami przy jednym brakuje rak ;) Dawaj zdjecia tutaj :) A jestes na fb, tam mamy tajna grupe.
 
reklama
Do góry