reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Kasi dokładnie, ja też umierałam ze strachu, szczepiliśmy 6 w 1 rota i pneumo na raz. Z reszta tak jak wiele dziewczyn i wszystko jest ok :) my nie jesteśmy lekarzami trochę te swoje strachy opieramy na publikacjach ruchów antyszczepieniowych, zupełnie nie wiedzac ile w tym jest prawdy. To czy szczepienia można łączyć bezpiecznie zależy też od tego ile jest żywych szczepionek w tym co podajemy a nie ilości podawanych szczepionek itd. ale właśnie my nie jesteśmy lekarzami i trochę chcemy być mądrzejesze niż jestesmy... Wszystkie byłyśmy szczepione i żadnej z nas nic nie jest.. ani naszym dzieciom, ani dzieciom z rodziny, znajomych itd. ... Ale żeby nie było ja też zawsze po szczepieniu mimo wszystko się boję i już

Lilka ja też mam na imię Ola :) lubię swoje imię, ale sie zastanów, bo u mnie w 100% się zgadza, że Aleksandra jest znaczeniowo bardzo złożonym i trudnym imieniem... jest nadmiernie zaborcza i marzy bardziej o posiadaniu niewolników niż suwerennych członków rodziny, jest zaborcza, przeogromnie ruchliwa, wiecznie trzeba ją gonić żeby nadążyć, jest egocentryczna i wywiera mocne wpływy na ludzi itd. jak przeczytałam to się przeraziłam, ale sprawdza się to w 100%. Jeśli oczywiście zwracasz uwagę na znaczenie i cechy imion, ja bardzo dlatego min. mamy Filipa :) nasz eliksir łagodzący :)

Esiek Olga też mi się bardzo nie podoba- walcz o inne ;-)
 
reklama
Lenka alez bezlitośnie sie przedstawilas :-D Aleksandry które znam są zupełnie inne :-)

Kasik i jak po szczepieniu? Junior mocno płakał?
 
Kasik kciuki za szczepienie !!!

No wlasnie roznie ludzie reaguja jak slysza ze chcemy dac na imie Aleksandra. Odradzaja poprostu :-) mamy w rodzinie jedna Ole i ma bardzo ciezki charakterek. Mezowi juz nie wyperswaduje tego imienia bo juz od dawna do brzucha mowi po imieniu i w ogole. Hani tlumaczy ze bedziemy miec Olenke. A jak zaproponowalam zmiane imienia to kategorycznie sie nie zgodzil...
Mi sie bardzo podoba ale tez boje sie diabelka wcielonego :-) bo Hania to oaza spokoju jak narazie.
 
Lilka pół żartem pół serio to mówię oczywiście, Olki mają też dużo pozytywnych cech, ale ten trudny charakterek dziecka o którym piszesz to nie wyjatek, jesteśmy trudne ;-)
 
Moj tygrysek przechodzi chyba jakis skok az boje się że za dużo mu daje mm. Na opakowaniu napisane jest 6×120 a on wczoraj i przedwczoraj wypil 7. No bo jak dziecku mam zabronić. Myślicie że to za dużo?
 
Lenka ja tez jestem Aleksandra a z twojego opisuje pasuje do mnie tylko to, że cieżko za mną nadążyć. Lubie być w ruchu, zawsze musi się coś dziać nie lubie nudy. I jestem raczej ugodową osobą tak więc nie zawsze to sie sprawdza ;)
Milena nie popadaj w paranoje skoro tyle dziecko zjadło tzn że.tyle.potrzebuje. ja tez tak panikowałam i chciałam iść kropka w kropke schematem ale tak się nie da! Naprawde nie przejmuj się. Zaraz będzie dzień że zje dużo mniej. To tak jak dorosły raz ma się większy apetyt a raz mniejszy :)
 
Przezylismy jakos szczepienie, oczywiscie bez placzu sie nie obylo ale nie bylo tak zle. Nastepne dziecko po nas plakalo a wlasciwie darlo sie od samego wejscia ;) Junior ma mala przepukline pepkowa, mamy czesto klasc na brzuszku, podczas placzu wciskac pepek a jak chcemy to mozemy zakleic specjalnym plastrem. Kazala sie nie martwic ale ja oczywiscie juz jestem zestresowana. Moj wielkolud wazy juz 5350 ale mierzy tyle samo co po urodzeniu, chyba wczesniej go zle zmierzyli bo widze po ciuchach, ze urosl.

Milena moj Junior zjada 7-8 razy po 100-120 ml no ale jak glodny to przeciez musze mu dac, nie bede go glodzila.
 
Ostatnia edycja:
Kasik a teraz synuś śpi?
Widzę że Wasze dzieciaczki takie duże a Aluska najmniejsza na forum mimo że nie najmłodsza :( Chyba dlatego że więcej śpi niż je, śpioch jeden. Po spacerach to wręcz ją budzę na jedzenie bo spalaby z 6 godz od ostatniego karmienia. Nic dziwnego że w dniach gdy mniej śpi mam mniej pokarmu gdy przyzwyczaila moje cyce do taaaakich przerw w karmieniu
 
reklama
Do góry