reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Kasik w nocy Ala długo spała więc w nocy i rano nie było problemu. Teraz już jestem po herbatce laktacyjnej i oby popołudniem było ok. Muszę dokupić herbatkę ale u mnie na osiedlu nie mam gdzie. W razie co pilnie pośle męża gdzieś do apteki

Kasik, Magda, Montana, Milena - ile ważą Wasze dzieciaczki? Wchodziłam na wagę sama i z Ala i wyszło mi że Ala waży ok 4,4. A ja chudne mimo że tak dużo jem. Jak tak dalej pójdzie to cycki po laktacji będę miała jak uszy jamnika :-/
 
Mam kuzynke Olge i wszyscy i tak mówią Ola.
Michalina fajnie ;)

Smerfeta może to przejściowy stan ja też tak miałam. Często mała chciała do cycka w nocy i na drugi dzień było już dobrze.
 
Smerfeta, Zosia 23.04 miała 5400 na wizycie jak ważyłam się dzisiaj z nią to wychodzi 5900. A schudłam kolejny 1 kg :)
 
Smerfeta moj to jyz byk. W tamtym tygodniu przy szczepieniu mial 4900 to pewnie juz cos przybral ponad 5. On chyba tydzień starszy od Ali? Nie widzę suwaczka :)


Edit znaczy tydzień młodszy :)
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta my jutro idziemy na szczepienie wiec pewnie Juniora zwaza. Zazdroszcze chudniecia bo u mnie jak waga stanela w 3 tygodniu po porodzie tak stoi :( Brzuch dalej duzy i nie ma zamiaru sie zmniejszyc. Chyba juz czas wziac sie za siebie. Kupilam bielizne modelujaca ale niewiele pomaga bo przeciez gdzies indziej to musi wyjsc ;) Dzisiaj mija 6 tygodni wiec chyba zaczne cwiczyc.

Dziewczyny mozna zaszczepic jednego dnia 6 w 1, pneumokoki i rotowirusy? W przychodni mowia, ze oni tak wlasnie szczepia a ja mam watpliwosci.
 
reklama
Milena wow to już duży Twoj synuś!!! A wagę miał przecież podobną do Alicji o ile się nie mylę

Kasik ja robiłam jednego dnia 6w1 + pneumokoki. Rota chyba też można od razu ale ja bym chyba przełożyła na inny termin bo strachliwa jestem

Esiek no w końcu suwaczek ciążowy widzę :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry