reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Labo tak wyszlo ;-) pewnego dnia sie obudzilam i tak mi wpadlo powiedzialam m i sie spodobalo :-) a jak charaktetek Olusiek ?
 
reklama
lilka fajnie ze macie juz wybrane. U nas walka trwa. M. wrocil do imienia ktore chcial dla Gosi czyli Olga. Ja totalnie nie potrafie sobie tego wyobrazic a on powiedzial ze tym razem nie ustapi ;/ Ja bym chciala Michaline ....
 
Dziewczyny ktore rodziły sn, w którym tyg i dniu ciazy zaczęła wam sie akcja??
Ja jutro mam 40tc ale na razie cisza ...
 
Moja przyjaciółka pierwiastka urodzila syna w 41 tc. U ciebie tez syn a chlopaki lubia dluzej posiedziec. Choc u mnie to sie nie sprawdziko.Liskka cierpliwości
 
lisska to jest ten paradoks
Cala ciaze boimy sie wczesniejszego porodu a potem przenoszone! Ja mialam CC w 39tc (dokladnie 38+5) na zimno, gdyby nie to ze tak musialam to tez podejrzewam ze bym przenosila ku ironii:) Wytrzymalas tyle czasu to te pare dni dasz rade.
 
reklama
Lisska ja to balam sie że urodzę przedwcześnie bo od 33 tc skracala mi sie szyjka i mialam rozwarcie, po czym urodzilam w terminie. Równiutko, tp byl na 26.02 i w ten dzien sie zaczelo tak niespodziewnie, jeszcze z rana pamiętam bylam u rodziców i żalilam sie ze porodu nie widac i nie mam zadnych objawów by sie zblizal, potem latalam z męzem na zakupach a o 17 zaczely sie skurcze ;), tak wiec nie trzeba miec żadnych objawów.
 
Do góry