reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

aha
no i czasem tak samo mi sie prezy i je niespokojnie najczesciej wlasnie jak wczesniej ulał ale to dlatego że po tak duzym i późnym ulaniu piecze w gardełko
 
reklama
Witam sie.. maly nie chce spac, jest marudny, uspokaja sie na rekach.. wiec go nosilam troche i karmilam i lezy zemna teraz w lozku.

Do tej juz bylo lepiej a boli mnie tak gardlo ze nie moge przelykac nic.
 
Milena no wlasnie Junior tez ladnie przybiera na wadze. Dzisiaj jak na razie (odpukac) obylo sie bez ulewania. W ogole jest wyjatkowo grzeczny (odpukac) od wczoraj, po jedzeniu prawie od razu zasypia i spi ladnie 2 godziny. A ja oczywiscie juz sie martwie czy nie chory, ze taki spokojny ;)
 
Kasik karm małego częściej w dzień nie rób mu 5 h przerwy to wtedy powiniem ta dluzsza przerwe w jedzeniu zrobic sobie w nocy.
 
witam niedzielnie:)

pytanko mam... bo zaczeliśmy jeść kaszkę na śniadanko... tyle ze wychodzi nam tak że zjada kaszkę na 90 ml wody - taką w konsystencji na łyzeczkę, tyle ze jeszcze zapija prawie całą porcją mleka...ile kaszki na pełen posiłek zjadają wasze dzidzie??

i od kilku dni Janek pełza do tyłu po kocu... aż poza koc właściwie:)

miłego dnia
 
Ema jak napisalas o kaszkach to przypomnialo mi sie jak jadlam to w ciazy.... powiem ze ostatnio mam smaki znow na kaszke.. :tak:



Kasik no wlasnie mam taka nadzieje ze unormuje sie im to jedzenia i spanie... chociaz w nocy zeby spali dluzej.. bo w dzien to jakos przejdzie... a tak to bym sie troszke dluzej wysypiala i byloby lepiej i czulabym sie lepiej... maly mi je 3-4 razy nie raz.. a mala 2 gora 3... natomiast w dzien jedza praktycznie po rowno.... ale wiadomo roznie to tez bywa... na dworze tez mi ladnie spia na spacerku czy na dzialeczce jak jestemy, a w domu tez inaczej!;-)
 
Kasik moze na spiocha spruboj. On teraz bedzie coraz mniej przesypial wiec problem zmiknie.
Dziewczyny co do kaszek to ja przestałam malemu dawaç te mormalne smakowe. Po pierwsze są nafaszerowane cukrem a po drugie zawieraja eksteakty a nie owoce i skrobie modyfikowana!!!! Zaczełm kupować na allegro kaszki holle naturalne zero cukru mały je. Naprawdę polecam a ene praktycznie ta sama.
 
reklama
Słyszalyście o logopedzie dla niemowląt? Nikodem zaczyna rehabilitacje od piątku a że dostałam się do ośrodka który działa kompleksowo dlatego pierwsza wizyta będzie właśnie u logopedy a u fizjoterapeuty 19maja. Jestem ciekawa jak będzie przebiegała taka wizyta no przecież niemowlę jak nazwa wskazuje nie mówi :) ale skoro kompleksowo i na fundusz to kompleksowo. Dla Nikodema nawet lepiej. Zdam relacje w piątek. Dobrze mieć znajomości :)
 
Do góry