reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Juz nie moge sie doczekać.
Jak to było napisane w ciężarówce przez 9m, przez łokieć nie wyjdzie [emoji4]A zatem albo rozkręci sie sn albo beda wywoływać albo cc.
Juz bym go chciała tulić i miec normalnej wielkości stopy [emoji12]

Esiek, podoba mi sie Michalina :-) A Olgę mamy w rodzinie i prawda jest taka ze większość wola na nia Ola.
 
reklama
Lilka, super że imię już wybrane ;)
U nas w przyszłości będzie albo Stasio albo Lilianna ;) (mój mąż teraz upierał się na Lili ale nie dałam się no i obiecałam że druga córka będzie tak miała na imię).
 
lisska - doczekasz sie. Wlasnie o to chodzi z ta Olga ze kazdy i tak mowi Ola. A na ulicy u nas juz chyba 6 Ol jest... Poza tym jak to zdrabniac ... Olgunia? To sie nawet ciezko wymawia :( Na Michaline to pewnie go nie urobie i jakiegos kompromisu bedziemy szukac. Ale to po polowkowym niech potwierdza ta plec na 100%
 
Lilka tez ladne ale moja siostra rodzona ma corke Liliane. Olgi chyba sie nie zdrabnia. Z Olga mam zle skojarzenia i tak bym nie dala. Ale kazdemu podoba sie cos innego ;-)
 
Łódzka ja urodziłam w 40+1pojechałam na ktg bo nic się nie kroilo i zostałam tak że teraz to już w każdej chwili.

Lilka fajnie że już imię macie wybrane.

Esiek mi się Olga też nie podoba takie twarde kojarzy mi się z Niemcami. A Michalina mi się podoba i wogole to imię to do Gosi pasuje.
 
A mi się podoba imię Olga bo moja ukochana babcia tak miała na imię :-)

Od wczoraj mam problem z laktacja. Dwa cieplejsze dni i już cienko z pokarmem :( na razie jeszcze nie dokarmiam mm tylko karmię z obu piersi ale nie wiem jak będzie w nocy bo czuję że jeszcze zapasy nie odnowione a Ala za godz może się domagać jedzenia.
 
reklama
Esiek ja mam na imie Ola a mowiac szczerze zmienila nym przy piewrszej lepszej ookazji takie oblatane jak dla mnie. W klase bylo nas 6!!!! A Olga kojarzy mi sie z silna kobieta ;) ale prawda jest taka ze nikomo nie dogodzi moze poczekajcie az mala sie urodzi i wtedy zasdecydujecie co do niej pasuje ;)
 
Do góry