reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Milena slyszalam bo Pole z watku iui byla ze swoim synkiem, tez sie dziwila ale byla bardzo zadowolona z wizyty. Dowiedziala sie np, ze to, ze nie karmila piersia nie bylo jej wina tylko jej synek mial niewyksztalcone cos w buzi i nie dawal rady ssac piersi. A ona miala wczesniej wyrzuty sumienia, ze tak szybko sie poddala z laktacja.
 
reklama
Milena to standard, my też oczywiście kompleksowo bylismy badani w ośrodku i ten logopeda to tak bardziej sprawdza odruchy, ssanie, budowę aparatu mowy i to jakie dźwięki wydaje juz dziecko. To tyle, więcej raczej nic nie zrobi :)
 
Dziewczyny uzywacie jeszcze monitora oddechu ? Do kiedy powinno sie uzywac ? Ja mam schize i boje sie nie zakladac na noc....
 
Lilka ja też tak mam i przez to często w nocy alarm się włącza bo mała śpi na brzuszku - teraz to i tak pół biedy bo śpi z nami w pokoju ale jutro bądź pojutrze przyjdzie niania i przeniesiemy ją do osobnego pokoju więc nie wiem jak to zniosę czy w ogóle zasnę .Wtedy to już będzie pełna inwigilacja :)
 
lilka ja bede uzywac do roku monitora, potem przeloze do drugiej cory. Radze ci to samo ;) A podobno najwazniejsze pierwsze 6 miesiecy ale ja tez nie moge spac jak nie wlacze.

Pole chyba przyrosla do watku IUI moglaby byc u nas na pewno byloby weselej. Jestem z nia czasem w kontakcie priv i co ta kobieta ma za siły w sobie to glowa mala.
 
reklama
Do góry