reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Siega, gratulacje!

Emilia, udanych wakacji ;)

My dzisiaj byliśmy u dr bo mała dostała katar od niego kaszelek, oczy miała załzawione i była niespokojna. Diagnoza to zęby. Mamy na 5 dni lekarstwo żeby przez katar nie doszło do zapalenia ucha. Mam obserwować małą i w razie czego przyjechać. Zosia chętnie z łyżeczki wypiła kropelki i dziubka otwierała po jeszcze a jak mlaskała ;) Śpi teraz o wiele spokojniej niż wczoraj i oby tak do rana :)
 
Emilia udanych wakacji w pl..ja bym z kolei pojechala za granice do cieplych krajow!...;-)
 
Olusia jak tam twoje maluszki? Dajesz rade masz jakas pomoc? U mas w rodzinie sa blizniaki i wiem jaka to ciezka praca!!!
 
Majka ciezko jest. Mam pomoc mojego i mamy. Mieszkamt u niej. Maluchy ladnie rosna i tyja. Jakos sobie daje rade ale zastanawiam sie jsk to bedzie jak bede sama, bede musiala sobie poradzic. Maluchy spia i jedza o roznych porach wiec jestem na pelnych obrotach. Najbardziej urwis to maly, daje popalic bardziej niz mala.. chociaz mala tez potrafi pokazac na co ja stac. Nie ukrywam ze jestem zmeczona i nie wyspana a do tego dorwalo mnie zapalenie oskrzeli i kuruje sie i biore antubiotyk. Wiec slaba jestem. No ale mysle ze juz lepiej jest wiec dobrze ;-)
 
Olusia dasz rade chodz podejrzewam jak Ci ciezko. Sprobuj ustawic maluchy na jedna pore karmienia i spania bedzie Ci lzej. A najgirsze te pierwsze mc pozniej bedzie tylko lepiej. Powodzenia ;)
 
reklama
Olusia z czasem dzieciaczkom sie wszystko unormuje. Ja sie nie moge doczekac kiedy Junior bedzie sobie robil dluzsze przerwy miedzy karmieniami, zwlaszcza w nocy. Na spacerze potrafi miec 5 godzinna przerwe. Czasami po kapieli tez ale w nocy max co 3 godziny je a czasami nawet czesciej :(
 
Do góry