reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Lilka można jak pociągnie z butli to można mleka nie łączy się tylko z obiadkami marcysia codziennie rano je mleko z kleiokiem ryzowym i owocami ze słoiczka tyle tylko ze łyżeczka bo nie pociągnie tego z butelki.
 
Magda ja stosuję proktosanol i niestety co wyleczę to za jakiś czas znowu się pojawia . Ważne aby smarować jak tylko poczujesz świąd w tej okolicy to wtedy nie dojdzie do krwawienia . Co do innych leków to wypróbowałam kilka i ten najbardziej mi odpowiada . Ja w ciąży nie miałam bo piłam prawie 3 litry płynów bo małowodzie miałam i wiesz jak to jest - dla dziecka wszystko a teraz za mało piję i co jakiś czas jest tego skutek ale ta maść działa u mnie cuda i już na drugi dzień jest lepiej ale brak mi systematyczności i jak tylko jest poprawa zapominam o jej stosowaniu .
 
Dziewczyny zaczelismy dzisiaj pampersy "2" bo "1" sie skonczyly a Junior wazy juz prawie 5 kg i jestem w szoku jaka jest roznica w wielkosci. "2" biale sa duzo wieksze od zielonych, dady sa takie same jak pampersy zielone. Chcialam najpierw uzywac bialych bo wiadomo im dziecko mniejsze tym skora bardziej wrazliwa ale sa za duze, mam 2 duze paki. No ale moze im wieksze dziecko tym dluzej spi w nocy wiec lepsze pieluszki sie przydadza. A dady, ktore dostalam w szpitalu byly duzo fajniejsze niz te, ktore ja kupilam (w duzym kartonie w formie domku), myslalam, ze jest jeden rodzaj dady.
 
Ostatnia edycja:
Kasik a to są dada premium? Mam te premium dwojki i mi tez tak sobie sie podobają. Na sikusa są ok, ale na kupe to tak sobie. A pampersy zielone w rozmiarze 1 tez byly mniejsze od białych w rozm 1

Bziumelka czytałam że warto powtarzać to co dziecko 'mówi' więc ja też piskam i echam papugujac małą :-) ponoć dobrze to wpływa na rozwój mowy dziecka.

Dziewczyny ja mam dość prostą karuzelke ale kolorową i mała fajnie się w nią wpatruje. Mam pszczółki z pozytywka z campolu
 
Kasik ja też nie wiem czy są różne dlatego pytam czy masz napisane Premium :) bo ja kupiłam w paczce i jest ten napis. Patrząc na akcje promocyjne biedronki można wnioskować że te Premium to jakieś nowe ale może to taki chwyt marketingowy :)
 
reklama
dziewczyny przy jakiej temperaturze podajecie cos na goraczke lub jedziecie na IP?? zmierzylam malemu ma 37,8 od godziny nie rosnie nie chce spac jest marudny co robic?
 
Do góry