reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Bziumelka: na poczatku myslalam ze zwariuje, cycki twarde jak kamien, jak troszke odciagalam to nie minela chwila a znowu byly pelne, same mi tryskaly... bylam nawet na poniedzialek do gina zapisana bo nie wierzylam ze bez lekow dam rade. A jednak dalam :-) pilam i pije do tej pory 5 szklanek szalwi dziennie, na poczatku sciagalam do uczucia ulgi ok. 80ml mleka, pozniej stopniowo sie zmniejszalo. Teraz juz nie mam potrzeby sciagania, piersi sa juz normalne ale mleko czasami jeszcze samo leci wiec stanik i wkladki obowiazkowo. Mysle ze to jeszcze kwestia paru dni i bedzie po wszystkim.
 
reklama
Kasik36 , mi strasznie zwisają te sznurki z zabawkami wiec sama juz nie wiem co z tym fantem zrobic...niby dziecko widzi na początku do odległości 20-30cm wiec na pewno jej nie dojrzy tam gdzie teraz założyłam, tez ta karuzela nie ma jaskrawych kolorów wiec tym bardziej ... Ale juz trudno , myślałam ja tez do przewijaka przypiąć ale sie nie da dokręcić ... Ehh same kłopoty z tymi gadżetami :)
 
Smerfeta a na rota nie szczepilas? Nasza lekarka nie zaleca szczepic na pneumo ale my chyba zaszczepimy. To juz za 2 tygodnie i szczepimy zwyklymi.
U mnie w zalecenia ch Dha 100 mg po zakończeniu karmienia piersią a póki piers to matka ma lykac 500 mg i coś z mlekiem przenika
 
Ema oby nie bylo nic powaznego , my to samo mielismy, pierw goraczka , na drugo dzien biegunka sie rozkręcać zaczela, nastepny dzien po wizycie u lekarza ok, goraczke zbilismy czopkami bo mala ibufen zwracała, i nawrót, pogotowie, szpital a nie chcieli nam dac z pogotowia skierowania bo przyczyny nie widzieli ale ja zażądałam i tyle, w szpitalu kiepski wynik gazometrii i nas musieli zatrzymac, chociaz mala byla caly czas wesolutka.Po wynikach moczu ok, gazometria powtorna po 5 h ok, no i zostala kupka na rota i wyszło , ze mamy to dziadostwo.Dzis juz wyszliśmy Haneczka powoli spowrotem wraca do normalności, karmie wg zalecen czesciej ale mniejsze porcje, do tego orsalit, hidrasec, dicoflor ale czekamy teraz na kupe bo ostatnio dzis o 3 nad ranem byla taka juz lepsza ale jeszcze nie jak trzeba, Zycze zdrówka
 
Ema Marcysia miała ostatnio gorączkę trzydniową ale nie wymiotowala. A dla odmiany teraz mamy lekkie rozwolnienie dzisiaj 6 kulek i taki lekki śluz po za tym marcysia pogodna i widać że nic ja nie boli nie wiem czy się martkwić czy nie i czy coś podawać na to? Apetyt dopisuje pije jak zwykle - czyli nie wiele ale ba chorą nie wygląda.
 
Bziumelka my do Sarbinowa 27 lipca
ema my juz w domku jestesmy , w szpitalu od niedzieli od 14 bylismy a goraczke mielismy 1 dzien tylko, Hania non stop zywiutka byla i jest chyba coraz bardziej, wyspala sie dzis w dzien 2 godziny i teraz jeszcze rozrabia i na dodatek zaczela sama socie siedziec
 
reklama
20150428_223023.jpg
 

Załączniki

  • 20150428_223023.jpg
    20150428_223023.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 59
Do góry