reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Dziewczynki a czy karmiąc piersią też należy podawać te DHA?? Bo u mnie w zaleceniach na wypisie szpitalnym jest tylko że podawac wit d+k?
U nas też wczoraj było lato, a dziś mżawka i zimno brrrrr.
Magda ale Twoja Zosia ma bujną fryzurkę :-D. Moja niuńka w końcu tez zaczęla sie interesowac przede wszystkim karuzelką nad łózeczkiem, no taką ma radochę że az miło.
Co do wakacji my Zosię zabieramy nad morze :), szczerze nie wyobrazam sobie jej nie zabrać bo wiem że tęsknota by mnie zjadla ;-).
A to moja pannica :-):
7713.jpgWP_20150421_08_41_01_Pro(1).jpg
 

Załączniki

  • 7713.jpg
    7713.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 51
  • WP_20150421_08_41_01_Pro(1).jpg
    WP_20150421_08_41_01_Pro(1).jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Kasik my na 31 maj ze względu na gospodarstwo u nas lipiec i sierpień to sezon i nawet w niedziele moj pracuje. W czerwcu też duzo pracy a końcówka maja to trochę luzu. W polu porobione i rośnie :)
 
Fajne Wasze dziewczynki. Moja dziewczynka pierwszy raz uśmiechała się do mnie, już tak bardziej świadomie. A potem matka zrobiła jej krzywdę bo zabrała na szczepienia. Biedna strasznie płakała,aż mi łzy pociekly. Teraz śpi sobie a ja mam stres czy wszystko będzie dobrze, jaka będzie jej reakcja, czy będzie temperatura :(
Szczepilam 6w1 i doszły jeszcze pneumokoki na NFZ

Z tym DHA też nie mam żadnych zaleceń
A co do chrztu - planujemy przelom czerwiec/lipiec bo wtedy mój brat będzie w Polsce. Lokal mam wybrany, wolne terminy jeszcze mają tylko nie wiem na który kościół się zdecydować, czy tam gdzie zawsze chodzimy czy swoją parafię.
 
A my mamy chrzest 7.06 :). Mam nadzieje ze pogoda dopisze ;-).
Smerfeta Pneumokoki u CIebie w przychodni są na NFZ?? Super, ja płaciłam 330 zł.
Też mialam stres jaka bedzie reakcja Zosi po szczepieniu, ale bardzo dzielnym pacjentem jest, caly dzien mi spala, nie miala gorączki. Budzila sie tylko na jedzonko :).
 
Montana Alicja urodziła się w 37+1 tc a doktorka wczoraj była na szkoleniu i tam powiedzieli że takie dzieci mają podciągać pod wcześniaki i stąd pneumokoki na NFZ.

Dostałam album dla dziecka z Bebiko club. Baardzo mi się podoba. Muszę zabrać się za wywoływanie zdjęć :-)
 
reklama
Dla wcześniaków i dzieci z niską masą urodzeniowa są pneumokoki za darmo, ją też skorzystałam. I 5w1 tez miałam za darmo, płaciłam tylko za WZW bo Engerixem u mnie w szpitalu szczepili.
 
Do góry