reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Montana dobrze czułam że to skaza przykro mi. Ale nie ma reguły ja też w ciąży jadłam prawie sam nabiał po 2 l mleka codziennie ;) po porodzie tak samo i mój mały nie miał skazy tak więc nie obwiniaj się ;)
Malutka słodziutka a ty jaka zgrabna mama pozazdrościć ;)
 
reklama
Majka no dobrze czułaś ze to skaza. Ehh no widzisz ty pilas i nic sie nie dzieje a u mnie takie konsekwencje, z resztą czulam niedawno po sobie ze chyba przesadzilam z nabiałami bo na ramionach mi powyskakiwaly tez swędzące krostki.
Dziewczynki czy wasze niunie też tak spały po szcepieniu, dziś o 13 bylo szczepienie i od tamtej pory Zosia ciągle spi, budzi sie tylko na jedzonko i dalej kima, gorączki nie ma. Chyba dziś odpuszcze kąpanie. Juz dosyć wrażen na dzien dzisiejszy ;-).

Aaaa i nie pochwalilam sie od paru dni moja Zosia jest taka rozkoszna, uśmiecha sie jak sie do niej mówi. Dzis rano zasypywala mnie uśmiechami jak do niej mówilam, nózkami kopala z radości i zaczyna coś tam gaworzyć, no poprostu az serce mi sie rozpływało z radości jak widzialam taką szczęśliwą córeczkę.
 
Montana ja też jem sporo nabiału i całe szczęście Sonii nic nie jest.... Śliczna mamunia i córeczka :-)


A to moja pućka :-) Jeszcze tydzień i będzie 3 miesiące - ale ten czas szybko leci :szok:
IMG_20150413_113628.jpgIMG_20150416_184552.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20150413_113628.jpg
    IMG_20150413_113628.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_20150416_184552.jpg
    IMG_20150416_184552.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 47
Dziewczyny po cc jak to u Was bylo z krwawieniem po? Ja krwawilam tylko 4 dni, pozniej byly juz tylko lekkie plamienia przez 5 dni a pozniej bylo czysto a od dzisiaj tj 16 dzien po cc znowu zaczelam krwawic i to bardzo mocno ale taka brazowa krwia. Rano pobolewal mnie brzuch jak na @ i zaraz potem pojawilo sie krwawienie. Na @ chyba za wczesnie, zreszta nic mnie juz nie boli a zawsze mialam bardzo bolesne.
 
Ostatnia edycja:
Kasik ja krwawilam bardzo mało bo już po szpitalu wystarczała wkładka ale za to długo bo 2 miesiące. Ale @ po 2 tygodniach to wydaje mi się za wcześniej, bynajmniej nie słyszałam o takim przypadku. A gorączki nie masz? Bo jak nie to może po prostu to dalszy etap połogu...

Dziewczyny mam pytanie o Pampersy - mam wrażenie ze białe są najlepsze pod względem chłonność przynajmniej w stosunku do zielonych. A jak te pomarańczowe? Ktoś używa na noc? Dają radę?
 
reklama
Infiniti ja używam białych i są na pewno bardziej chłonne i moj maly potrafi w nich przespać 5 godzin. Zielone są ok na dzień ale pomarańczowe to podobno masakra. Koleżanka raz kupila i nie poleca.
 
Do góry