reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Witajcie mamuśki!! Ja chyba rozsypę się we wrześniu, mój brzuch ma ogromne rozmiary, właśnie z ciekawości się zmierzę.... Będę Was informować jak coś się zacznie dziać. Bardzo chciałabym urodzić naturalnie, ale może być problem mimo, że maluchy główkami do dołu się obróciły. Z moim Michałkiem nie poszło gładko, po 17-stu godz. porodu miałam rozwarcie na dwa palce, w końcu małemu spadło tetno, ja dostałam wysokiej temperatury, i pokroili brzuszek. Marzy mi się naturalny poród....

No ja tez tak mysle ze we wrzesniu sie rozpakujesz bo przewaznie blizniaki rodza sie predzej.
Trzymamy kciuki i czekamy na wiesci.
Agnieszka, dobrze by było, żebyś z którąś październikową Mamusią wymieniła się nr tel. , to wtedy nie będziemy drżeć, czy to już, czy tylko Cię po prostu u nas nie ma... :tak::tak::tak:
 
Witajcie
Ja tylko na chwilkę, dzisiaj koło południa zaczął mnie strasznie boleć brzuch u dołu, zadzwoniłam do babki, do której zostawił mi numer gin ( jest na urlopie), byłam u niej w gabinecie, i się okazuje że chyba miałam dzisiaj skurcze przepowiadające:szok: Jutro na 9 lecę do szpitala na KTG, jeżeli wcześniej nic się nie wydarzy:confused: Tak więc muszę leżeć. Narazie czuję się ok. Trzymajcie kciuki, żeby synuś jeszcze siedział w brzuszku...
 
[QUO wTE=aga1480;2614038]Witajcie mamuśki!! Ja chyba rozsypę się we wrześniu, mój brzuch ma ogromne rozmiary, właśnie z ciekawości się zmierzę.... Będę Was informować jak coś się zacznie dziać. Bardzo chciałabym urodzić naturalnie, ale może być problem mimo, że maluchy główkami do dołu się obróciły. Z moim Michałkiem nie poszło gładko, po 17-stu godz. porodu miałam rozwarcie na dwa palce, w końcu małemu spadło tetno, ja dostałam wysokiej temperatury, i pokroili brzuszek. Marzy mi się naturalny poród....[/QUOTE]
Oby wszystko poszło jak najlepiej:tak: W każdym razie informuj co i jak jeżeli możesz, cobyśmy się nie martwiły zbytnio.

Ja też bym chciała naturalnie rodzić, ale nie wiem czy będzie to możliwe u mnie ze względu na problemy zdrowotne....:confused:
 
Witajcie
Ja tylko na chwilkę, dzisiaj koło południa zaczął mnie strasznie boleć brzuch u dołu, zadzwoniłam do babki, do której zostawił mi numer gin ( jest na urlopie), byłam u niej w gabinecie, i się okazuje że chyba miałam dzisiaj skurcze przepowiadające:szok: Jutro na 9 lecę do szpitala na KTG, jeżeli wcześniej nic się nie wydarzy:confused: Tak więc muszę leżeć. Narazie czuję się ok. Trzymajcie kciuki, żeby synuś jeszcze siedział w brzuszku...

Trzymamy kciuki za Was;-)
 
Anetko trzymam kciuki.

Mnie z samego rana delikatnie pobolewał brzuch a raczej dół jak na @.
Po paru minutkach przeszło.
Dziś wizyta i zobaczymy co lekarz powie.
 
reklama
Do góry