reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Dziewczyny ja na razie czekam , zaczeły się lekkie bóle do wytrzymania . Ginek kazał łyknąć no spe i magnez i mam czekać , być może to skurcze przewidujące , piękny w razie czego wie że jak sie na sila to jedziemy , martwię się troche i po zostaje mi czekać :-:)-(
 
Dziewczyny mam tez pytanie... HELP! :szok:

Wiele z was pisalo ze borykacie sie z bolami I skurczami itp pomimo ze jak patrzylam niektore co pisaly to sa dopiero w 35tyg!
A czy te wasze skurcze to takie.. no wlasnie JAKIE!??
Pytam bo w sumie jestem w desperacji a nie mam nikogo kogo moglabym zapytac... :-:)-:)-(
Od niedzieli mnie tak pokluwa ale to tak OSTRO! JAKBY NOZEM w okolicy krocza a moj lekarz jest na jakieje konferencji I nie mam nawet z nim umowic na wizyte..az do srody... :-(
Te moje skurcze.bole :-(trwaja tak po pare sekund ale sa TAK BOLENIE KLUJACE ZE JAK SIE 1SZY RAZ ZACZELY TO MYSLALAM ZE RODZE!!!!!!!!!!

U mnie to moja 1sza ciaza wiec kompletnie wszystko jest dla mine nowe wiec zdaje soebi sprawe ze panika u mnei moze byc przedwczesna... nie mam kogo zapytac o ten bol...

Jezeli jest ktoras w as co rpzezywac/odczuwa cos podobnego I ma pojecia co to moze byc to bardzo prosze o odpowiedz/porade! :-(

Czytalam na necie I w moje ksiazce o ciazy ze to moge byc `skurcze powodowane skracaniem sie szyjki macicy` wiec moze to to.. bo te skurcze podobno trwaja krotko I is enie nasialaja. I te bole u mien to wlasnie takei sa sa jendostajny poziom bolu I ktorciotkie.. ale za to jakie ostre!
ach... :eek:
 
Dziewczyny ja na razie czekam , zaczeły się lekkie bóle do wytrzymania . Ginek kazał łyknąć no spe i magnez i mam czekać , być może to skurcze przewidujące , piękny w razie czego wie że jak sie na sila to jedziemy , martwię się troche i po zostaje mi czekać :-:)-(


Sandra powodzenia! 3maj sie!
Ty mi tez w miedzyczasie odpisywalas I zyczylas. 3mam ciuki I za ciebie!! :tak:
 
Neti uwierz mi jak zaczniesz rodzic to nie pomylisz tego z niczym a bole ktore masz najprostrza odpowiedz to dzidzius sie rusza I stad takie odczucia a byc moze szyjka sie skraca wkoncu jak by nie patrzec cialo sie przygotowuje do porodu, ale uwierz mi prawdziwych skurczy I porodu nie przegapisz.
 
no nie zasne dzisiaj :crazy: tak mi goraco w dłonie i stopy, że zaraz oszaleje ... juz zrobiłam sobie chlodny prysznic i nic:wściekła/y: Zaraz się ubiore i chyba wyjdę się ochlodzic na dworze. .. Masakra

Neti80 ja też ostatnio miałam taki skurcz i też się przestraszylam ale to chybq normalne. Trzeba się nastawić, że będzie ich coraz więcej
 
Dzień dobry,
Widzę, że działo się troszkę wczoraj, ale póki co chyba wszystkie nadal w dwupaku :-). Ja już od 6:00 spać nie mogę, więc chyba pora wstać :O tylko co ja teraz będę robić przez tak dłuuuugi dzień, tym bardziej że pogoda nie sprzyja :-\
 
Ja tez juz od 6 nie spie ale u mnie to nic nowego. Na szczescie wczoraj jakos usnelam i juz mnie w nocy skurcze nie meczyly. Ciekawe jak bedzie dzisiaj. Kurcze ja to bede sie pewnie bujala z tymi skurczami tak jak ancona jeszcze przez pare tygodni. Strasznie to upierdliwe jest. No ale tak samo mialam w pierwszej ciazy :-(

Czy ktos ma jakies informacje od Milenki???

Ola wszystkoego najlepszego z okazji powrotu do domu.

Ciekawe co tam u madzikm i Emmy.
 
reklama
Dień Doberek kobitki:)

Och ale się działo wczoraj widze:-D ale nadal nie mamy rodzynka:-(

No dobra ciężarówki na wylocie kolejno odlicz:tak:

Od milenki nie ma wiesci:( ale brak wiesci to dobra wiadomosc pewnie urodzila:)

Sandra spokojnie ja tez mam skurcze tak od okolo tygodnia:tak:

No a u mnie na suwaczku skonczony 34tydz:-D jeszcze 3 i wyjecie krazka a potem to niech sie dzieje co chce byle mój R był na miejscu bo bez niego pod drzwiami sali operacyjnej nie rodze i tyle:-D
 
Do góry