reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam,

U mnie środa mija głównie na spaniu, jestem strasznie senna, mam też lekkie bóle w podbrzuszu (czytalam,że to normalne) i to raz z prawej strony, a raz z lewej, trochę jak przy @.

Aniolek - dzielna jesteś!! ja nie mam dzieci i obecnie nie pracuje, więc mam ten komfort by sobie pospać.

Tygryseczek - a może w jakimś innym mieście jest polski ginekolog?

Ewelinka- witaj :)

Misiarska - ja to się właśnie uspokoję jak mnie ktoś zbada i powie, że wszystko jest w porzadku, ale masz rację staram się nie mysleć negatywnie, tylko sie cieszyć :)

 
reklama
tak mam do najblizszego jakies 120 mil w tym 50 f wizyta kolejne 50 f usg i podroz takze nie oplaca mi siee....:(

No to musisz się uzbroić w cierpliwość, napewno to nielatwe... ale jesli dobrze się czujesz to chyba nie ma co się stresowac :)

Ja właśnie wróciłam ze spacerku, poszłam dotlenić fasolka ;)
 
Witajcie dziewczyny :-) wygląda na to że ja również zostanę kwietniową mamusią :-) 2 dni temu zrobiłam test ciążowy i jest pozytywny. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. To będzie moje drugie dziecko, a ja w grudniu skończyłam 36 lat, dlatego trochę martwię się czy wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i gratuluję 2 kreseczek na testach ciążowych :-)
 
Witaj Rena :)Gratuluję II kreseczek :)
A ja dzisiaj jestem mega słaba i senna, z tego zmęczenia nawet ciężko mi było zasnąć. czasem boli podbrzusze i mam dużo białego śluzu, też macie taki śluz?? mam nadzieje, że do wizyty wszytsko będzie dobrze. a jeszcze w wekeend to dwu dniowe wesele nas czeka, ale muszę jakoś dać radę, za bardzo pewnie nie poszaleje na parkiecie.
Miłego wieczorku.
 
Witam serdecznie wszystkie "kwietniówki". Ja w piątek dowiedziałam się że jestem w ciąży. Najpierw jeden test a później cztery inne. Wszystkie pokazały dwie kreski. Żeby się upewnić że to na 100% ciąża w poniedziałek zrobiłam badanie krwi i udałam się do ginekologa. Nie powiem żebym dobrze wspominała moją pierwszą wizytę ale cóż.... Teraz czekam na wizytę u mojego ginekologa (wizyta już we wtorek) i mam nadzieje że nasze "ziarenko" będzie rozwijać się dobrze. :-)
Termin porodu mam wyznaczony na 04.04.2014 r.
 
Witajcie dziewczyny :)))

Ja już nie mogę się doczekać przyszłego wtorku bo wtedy mam wizytę u ginekologa i pewnie wtedy zobaczę tą Naszą Kochaną fasolkę na ekranie hihi :)

Termin porodu wg kalkulatorów wychodzi na 04.04.2014r. hihi fajna data same czwóreczki :))

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorka :):-D
 
Kurcze to widzę, że jest nas sporo na 04.04 :) gratuluję dziewczyny II kreseczek :) ciekawe czy w ogóle będzie już coś widać w przyszłym tygodniu na USG. Ja jak będe miała wizytę to będzie 5 tydzień 6 dzień.
 
reklama
Witam nowe dziewczyny, fajnie, ze robi się nas coraz więcej :) Gratuluje II kreseczek :)))

Aniolek, ja nie mam żadnego śluzu, ale boli mnie tez w podbrzuszu, nie non stop, ale czasem tak zakłuje.

Mi kalkulatory wyliczają 01.04.2014, ale z uwagi, że to pierwsza ciąża to ponoć może być później...

Rena ja skonczylam 34 lata i pierwsza ciąża, więc też się martwię...
 
Do góry