reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam nowe mamusie i gratuluję

Trawa- Slicznie betka rosnie:tak:

Agutka - a moze jakis film sobie włacz na poprawe humoru. Ja jak zaczynam sie zamartwiać albo jestem zła na cały świat to albo czytam albo właczę ulubiony serial a często tez sprzątam a sprzątanie z przestawianiem mebli to dopiero mi nastrój poprawia....wiem nienormalna jestem.


a mi się dzisiaj zachciało ryczec jak stałam na miśęsnym w kolejce:no: i naprawdę musialam sie mocnpo powstrzymywać bo akurat zbliżała sie moja kolej. dopiero jak sobie wyobraziłam co by ludzie pomyśleli jak bym się tak przy tych kiełbasach poryczała to zachciało mi się smiać:-)
 
reklama
Witam się z rana

Przepraszam że ostatnio się nie odzywałam ale tak mnie mdłości i bóle głowy wykańczały że nie mialam siły na nic.
Teraz troche lepiej sie czuję.
Byłam wczoraj na wizycie. Wszystko ok, kropeczka wielkości 6,2mm, serduszko bije ślicznie. Kolejna wizyta za 4 tygodnie. Zaraz wstawiam fotkę

Miłego dnia dziewczyny:-)
 
Witam :-)
Ja już wstałam, bo sik mnie obudził i już po spaniu.

Ola szkoda, że nie było wizyty. Ale tydzień szybko zleci.
Normalnie się uśmiałam z tej akcji w mięsnym :-D
Trawa nie znam się na becie :sorry2: ale pięknie rośnie :tak:
Agutka dzisiaj robię inny obiad - udka z kurczaka. Moja paskuda nie jada gołąbków :dry:
Marcia my mamy za 2 dni 10 rocznicę ślubu i chyba mamy najlepszy prezent jaki może być :-)
Ja za pierwszym razem bardzo chciałam dziewczynkę, no i udało się. Teraz fajnie by było jakby był chłopiec, ale co będzie to będzie byle zdrowe było :tak:
Nicia ja też nie mam pojęcia jak obsługiwać chłopca ;-)
Gapcio, Kaśkasiunia witajcie :-)
Kaja super, że wszystko ok i że widziałaś serduszko :tak:
Ja będę miała wizytę 6t4d i ciekawa jestem czy już będzie serduszko :huh:

Ja zaraz zaczynam pakowanie, potem trochę ogarnę i nie będzie mnie cały długi weekend.
 
Dzien dobry. :-)

Mnie obudzila Córcia,a ja juz wylezec nie moglam,bo tez mnie sik meczylo. :D

Ola,mój Mąż znalazl sposób na poprawe mojego humoru-wzięliśmy kalendarz i szukaliśmy imion-usmialam sie na maxa i przez to późno poszlam spac. :D

Kaja,super,ze wizyta taka udana. :tak: :-)

Edysiek,My mieliśmy rocznice 1.sierpnia-tez sobie najlepszy prezent "zafundowalismy". :D
 
Ostatnia edycja:
Cześć ;)

Ale się rozpisałyście, nadrobię chyba w ciągu dnia ze spokojem :)

My wczoraj z mężusiem sie pokłóciliśmy, bo rpzyznam szczerze, że jestem dość mocno nerwowa i czepiam się bzdur. Do 24 w nocy się kłóciliśmy, ale za to godzenie było fajne :) Z tym, ze dzisiaj po tym bardzo delikatnym przytulaniu rano miałam różowe "plamienia". Dobrze, ze jestem na luteinie, i pewnie to z czasem minie. Pamiętam, ze lekarz mi przy ostatniej ciąży powiedział, że mogę bardzo delikatnie próbować, a jak będzie bolało albo pojawi się krwawienie to będę wiedziała, że nie jest mi to pisane....I chyba tak jest tym razem. Dlatego nie panikuję i czekam aż przejdzie....Bo mam nadzieję, ze to minie....
 
Dziewczyny, ja Was nie ogarniam.... ;-)Tak się rozpisałyście... Cieszę się, że nie tylko ja mam jazdy :biggrin2:

Ola - szkoda, że pani doktor odwołała wizytę, no ale na szczęście długo czekać nie będziesz. Ciekawa akcja w mięsnym. Ale nie martw się, ja także mam spore wahania.

Trawa - rewelacyjna beta :biggrin2:

Edysiek, Niciaa - ja także miałam problem z obsługą chłopca. Powiem szczerze, że dla mnie było trudniej niż przy dziewczynce, zwłaszcza jak zrobił kupę w pieluchę. Ale kwestia przyzwyczajenia. Teraz też jak siada na nocniku to musimy panować nad siusiakiem i go poprawiać, bo już niejednokrotnie zrobił do góry :biggrin2:

Gapcio, Kaśkasiunia - witam

Kaja - jeszcze pare tygodni i dolegliwości miną... Supe, że już widziałaś swoje maleństwo

agutka - najważniejsze, że masz męża, który zawsze poprawi Ci humor :biggrin2: Co do rocznicy to my mieliśmy 8 sierpnia :biggrin2: Także też prezencik. A maluszek to już taki dokładny prezencik na moje imieniny - 5 lipca - chyba właśnie wtedy udało nam się go począć ;-)

ni_kusia - kłótnie nie są przyjemne, ale za to godzenie.... heheh Dbaj o siebie, żeby wszystko było ok z maluszkiem. Mam nadzieję, że plamienia miną.

Co do płci, to ja już wybór mam wyczerpany. Moja córcia, mimo że jeszcze nie wie o ciąży, to cały czas prosiła nas o siostrę. Synek jeszcze nieświadomy, że może być ktoś więcej niż jego siostrzyczka. A ja sama nie wiem.... Mój mąż twierdzi, że pewnie będzie chłopiec. Ale jak się wkurzył na mnie, to stwierdził, że tak brzydko zaczęłam wyglądać, że pewnie będzie dziewczynka :biggrin2: No zobaczymy

Przepraszam dziewczyny, jeśli kogoś pominęłam, ale naprawdę ciężko to wszystko ogarnąć ;-)Pozdrawiam porannnie
 
Jejku,Kobietki,jak mi jest dzis bleeeeeeee :baffled: Zrobilam lyka kawy i normalnie mialam odrzut. :sorry2:
Teraz zajadam chleb z pasztetem pomidorowym,on jest dobry na wszystko. :p
Musze niedlugo jechac do UM,a kreci mi sie nieco w glowie,wiec mam nadzieje,ze podolam.;-) Sprawa niecierpiąca zwloki,wiec dzis koniecznie musze to zalatwic,HuH. :tak:
 
Ostatnia edycja:
agutka a od kiedy jest Ci tak niedobrze...Ja czekam na mdłości bo z 1 córcią miałam dość szybko i trwały do prawie 18t.c. Dlatego teraz z przerażeniem wyczekuję. Mnie czasem jest niedobrze, ale nie jest to nic nie do wytrzymania...3 mam kiucki, by Ciebie nie męczyły:)
 
reklama
Ni_kusia,hm... Mnie mdlilo w piątek i w sobotę,później od niedzieli do wczoraj mialam spokój,a dzis powtórka. ;)
Wyslalam Męża po migdaly,bo ponoc pomagaja.;)
Ja sie nawet ciesze,ze mam objawy,bo to u mnie dobry znak,hihi. ;-)
Ale z drugiej strony-ciesz sie,ze na razie masz od nich spokój. ;)
 
Do góry