reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Ogarniam dzieci ;) bo mamy dziś wycieczkę z przedszkola.
Ja poranków nie marnuję, w sumie bardziej moje dziecko niż ja... ja bym je pomarnowała ;)

Młoda miała koszmarną noc. Ja w sumie nie wiele spałam, a głowy mało mi nie rozsadzi.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawkowa taa lato na wsi,dzieci biegaja i bawia sie na podworku a mama na lezaczku pije kawe.zawsze takie wyobrazenie mialam ale zycie szybko zrzucilo rozowe okulary.wynioslam pol domu,koce zabawki zeby sie zajela a ja poszlam z motyka szukac koperku w chwastach i co odeszlam to mama mama to tamto.jeb....wszystkim i nie robie nic.ledwo odkurzylam to naniosla do pokoju ziemii,lisci piachu bo sie tarza wszedzie a potem wnosi do domu.jestem tak nabuzowana dzis ze chyba kurzy sie ze mnie:wściekła/y:
Aa chcialam okno umyc to ona chce psikac,ok dalam jej to wsadzila plyn do buzi i lizala.a okno usmarowane bo to tarasowe a ona lubi brydnymi lapkami pum puk robic:mad:
 
Ja wczoraj ogarnelam dom, dzis tylko podlogi pomylam. Ale za to starszy chce na obiad schaby ziemniaczane(czyt. Placki ziemniaczane). Stwierdzilam, ze dla nich 2 to zetre na tarce. Taaaa polowy paznokcia nie mam i 2 palce otarte do krwiiiiiiiiii brawo ja;-/
 
reklama
Do góry