reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

co do dnia dziecka..ja tez wyrodna jestem bo u nas nie obchodzi sie takich swiat :) nie obchodzimy generalnie walentynek, dnia kobiet czy dnia dziecka. Uwazamy ze takie dni sa caly czas, jesli sie kocha to nie na jeden dzien w roku a na caly czas, tak samo z dieckiem - jakies zabawki czy slodycze dostaje od czasu do czasu i nie widze powodu, zeby tego jednego dnia miało byc inaczej. Bardziej obchodzimy indywidualne świeta, np. urodziny :) Poza tym jest sporo wydatków, myslimy o zmianie łózka dla niego, musimy regal dokupic itp. Niedawno dostal rowerek i kask, to tez kosztuje.
 
reklama
Mika jak f?
Edysiek wspolczuje nocki
moja padla wczoraj o 22 i wstala o 7.30 bez pobudek ale styrana byla

loka kazdy robi jak mu pasuje ja dzieciom nie kupuje zabawek bez okazji bo musialabym obojgu a i tak zaraz w kacie laduje.
 
F w miarę ok. O 4:30 były ostatnie wymioty i narazie cisza. Kurde pierwszy raz wymiotował i stres był duży. Pije wodę i zjadł tylko pół wafla ryżowego i dwa paluszki. Nie chce jeść to nie zmuszam ważne, że pije. Humor mu nawet dopisuje ale widać jaki zmęczony. Ma dyspenzę na tableta dzisiaj [emoji85]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Milenko to tez nie jest tak ze my mu niewiadomo co kupujemy :) on sporo dostaje od dziadków czy cioc, bojak sie rzadko widza to ciagle jakies auto czy ksiazeczki mu kupują. A my czasem tez coś drobnego kupimy :) a poza zabawkami jest sporo wydatków, typu łóżko, fotelik, buty.
Mika ważne że pije. Dobrze że nie wymiotuje, powoli niech wafle ryżowe przetrawi. Jak mu przejdzie to sam nabierze apetytu :)
 
Djmka żadnego z tych dni nie celebrujemy znacznie. Nie robimy prezentow, nie jest to takie święto jak urodziny. Owszem, skladamy sobie rano życzenia, ale dzien zazwyczaj nie rozni się od pozostałych. Pewnie jak M pójdzie kiedyś do przedszkola to sie zmieni, ale tez nie sadze zebysmy kupowali torty, wielkie prezenty i swietowali te dni hucznie.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
LOKA ale nikt tu nie pisał o tortach,gościach i qadach na dzień dziecka.Jest to święto dzieci i jak piszesz na pewno zmieni sie to jak mały będzie starszy,bo mi by było przykro kiedy dzieci w szkole będą mówić co dostały a moje odpowiadało że rodzice nie obchodzą tego święta;-) ;).
U nas są drobne prezenty[młody ma tydzień po urodziny dlatego 1czerwca był zawsze skromny i tylko od nas bo nikt mu nic nie dawał]ale też zawsze jest jakis festyn czy właśnie kino.
 
Ja hucznie nie obchodzę takich dni. Dzieci robią mi na dzień matki laurki to ich prezenty. Mąż na dzień kobiet składki mi życzenia jak mu się przypomni. Dzieciaki na dzień dziecka dostają coś szczególnego. W tym roku dostały wyjątkowo na bogato. Codziennie dostają to co inni: słodycze, drobne zabawki . Wydatki typu buty, łóżko, ubrania dla mnie są poza takimi dniami.

Każdy celebruje jak uważa ;) dla mnie wymyślne są walentynki, ale dzień dziecka, matki, ojca są od zawsze i chcę, żeby zostały wyjątkowe.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milenko moze zle sie wyrazilam. Mialam na mysli generalne podejscie do takich swiat a nie tylko sytuacje na forum :-)
Mam znajoma ktora tylko w dzien dziecka przypomina sobie o corce. Bierze wolne w pracy, piecze malej ciasteczka, organizuje atrakcje itp. Szkoda ze tylko raz w roku, nawet na urlop Malej nie zabieraja i zostaje zawsze z dziadkami. Irytuje mnie to strasznie. Stad mowilam o presadxonym podejsciu do tego swieta :-) my skromnie dosc je spedzamy, ale tak jak pisalam, pewnie jak M podrosnoe to sie zmieni nieco :-) ale zyciem dziecka interesować sie bedziemy zapewne nie tylko na dzoen dziecka i drobne upomonki bedzie dostawał od czasu do czasu w ciagu roku, nie tylko w dzień dziecka.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry