reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Zuzanka - chylę czoła! Ja narzekam że muszę wstawać około 2-3 zmienić chłopakom pieluchy...

Truskawkowa - coś nieprawdopodobnego. Z takim wyprzedzeniem sale???

Milenka - nie wyrzuci! Kto się będzie dziećmi zajmował? :-p

Katjuszka - spróbuj Carum Carvi. Naprawdę nam pomogły. To te czopki kminkowe o których wspomniałam.
 
reklama
Zuzanka chylę czoła ja moich dwóch czasem nie ogarniam..

Milenka mąż na pewno będzie zadowolony dzieciaki zajęte to żona znajdzie czas dla męża :rolleyes:

Ja po szalonym dniu jestem wykończona, H o ile ostatnio potrafi być naprawdę słodki to tyle samo potrafi zjeść nerwów. W sobotę jego urodziny a że jestem jeszcze ze wszystkim w czarnej d.... więc postanowiłam że dzisiaj zrobię zakupy (na urodziny H, święta i urodziny K) wszystko co może poleżeć.. Masakra!!! 4 sklepy a najbardziej nerwożerne było władanie H do fotelika "nie on sam!" Chlew w samochodzie pełno błota i przełamany zagłówek w foteliku :wściekła/y:. Resztę dokupię w czwartek bo w piątek planuję pieczenie tortu :cool2:.

Ach i zamówiłam salę na komunię pierwsze miejsce w które pojechałam był wolny termin a że nie miałam nerwów szukać dalej to zaklepałam i już.
 
Ostatnia edycja:
Anocona nie ma to jak bunt dziecka w najmniej odpowoednim momencie.

Milenka argumenty dziewczyny podsunęły wystarczające ;)

Młody mi wstał z gorączką... kill me, please!!!
 
Dziękuję za słowa uznania ;-) tak generalnie chciałam to mam i uważam, że ta trójeczka to był dobry pomysł. Choć czasem (czyt. zwykle) bywa ciężko. Głównie dlatego, że jesteśmy zdani na siebie. Dobrze, że mąż ma fajną pracę - i od 15-16 już jest w domu (a jak potrzebuję to nawet szybciej). Ale tak jak już kiedyś pisałam, to wcale nie znaczy, że ogarniam ;-) np dziś na nogach jesteśmy od 6 i ja jeszcze w piżamie, podłoga w kuchni zalana jakimś sokiem, po całym domu walają się klocki, a Misiek właśnie robi remanent w szafkach z ubraniami :-I itp itd Dobrze że starsza w przedszkolu ;-)
 
Djmka my już od kilku dni prychamy chłopakom podaję Groprinosin i jakoś względnie się trzymają a mi z bólu gardła przeszło w dół i odrywa mi się od rana. Ogólnie to większość rodziny teraz choruje dlatego i nas nie minęło. ZDRÓWKA DLA WAS!
 
Ancona ja mam neosine, ale u nas średnio się sprawdza. Z resztą starszy dawno nie chorował. Wczoraj już miał stan podgorączkowy, a dziś już ponad 38. Został w domu, w sumie nie wiem od czego ma temp., bo nic mu nie jest. Chyba, że Młoda wirusa mu sprzedała.

Dla Was też zdrowia :)
 
reklama
Do góry