reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
AGUNIA też lubie ff ale rzadko bywam ostatnio.

KATUSZKA to u nas już odpadają body ze smyka bo do 98 są i mamy na styk.A widzisz body z biedry na 86 idealnie sie rozciągają na długość i dekolt do pępka ma:laugh2:
 
Właśnie czekam na księdza, a myślałam że jak wrócę z pracy to już go nie będzie :-p
Dzisiaj drugi dzień z rzędu nie śpię od 3:30. Mała zasnęła jak już poszłam i spali do 9. Mam nadzieję, że jutro pozwoli mi się wyspać.

Bardzo lubię body z Tesco. Moja jeszcze 86 donasza, te na 92 mają przydługie rękawy (z krótkim mogą być). Inne ubranka też mają fajne, ale dość drogie.
 
Edysiek a taka szkoda ;-) ;) cwaniak specjalnie czekał aż wrócisz z pracy :-p

Milenka utłukę za tego smyka :-p tyle promocji że ciężko się powstrzymać a to coś dla małego to by się starszemu przydało i w koszyku pełno :oo:.

My po lekarzu oczywiście antybiotyk, pulmicort i inne no i tydzień siedzenia w domu żeby na uszy uważać - super!:confused2:
 
Ancona zdrówka.
Dopiero co poszedł, cały dzień czekania.

Właśnie odkryłam, że moja ma już dolne piątki :szok::szok::szok: jedna cała, druga do połowy. A na górze jedna zaczyna się przebijać. Mam nadzieję, że stąd te nocne pobudki. Jak tak to jeszcze dwa wylezą i spokój :blink:
 
Edysiek piątek zazdroszczę. Moja miała jedną pod dziaslem wyczywalną i się cofnęła.
Ja wizytę księdza mam w czwartek. Muszę zestaw startowy ogarnąć, bo nie mam.
 
Edysiek i z głowy :-) U nas pewnie w następnym tygodniu a że uziemieni jesteśmy to nas nie ominie :sorry:
Podejrzewam że u nas te choróbska też mogą być częściowo od zębów a u Was jeszcze dwie i spokój :-) :)

Djmka a jak ty tam piątki wymacałaś?
Mój nie da zajrzeć do paszczy, gryzie nawet przy wyciskaniu wit D ostatnio prawie do krwi ajjjć..
 
Uffff doczytałam, 47 wiadomości. Dałyście czadu!
Ja najczęściej kupuję w smyku. Lubię też h&m i coccodrillo. Tescowe body też lubię. W Lidlu nie bywam po ubranka, czasem teściowa coś kupi i nawet byłam z tych rzeczy zadowolona. Z pepco mamy kilka sztuk z różnych kategorii i jakość bardzo mierna. Buty u nas to Emel lub Geox. Jakoś nie mogę nic sensownego znaleźć z innych firm.
Chłopcy mają po jednej parze butów zimowych i po jednym dwuczęściowym kombinezonie. W sumie dziś dopiero testowaliśmy spodnie bo spadło trochę śniegu więc m wziął ich do ogródka żeby pobiegali. Frajda nieziemska ;-)
Jeśli chodzi o wózki to rzadko z nich korzystamy. Nawet jak idziemy na zakupy to chłopców pakujemy do wózków sklepowych i tyle. Tylko zawsze mamy samochód w pobliżu.
Loka - udanego wypoczynku!
Ancona- zdrowia
Katjuszka - sił
 
reklama
Do góry