reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Dzień dobry, jakie z was ranne ptaszki :-)

My dopiero wstaliśmy i odrazu zadzwoniłam do przychodni niestety dopiero na czwartek :dry: od tygodni próbuję H wyprowadzić na prostą ale dzisiaj zmienił mu się kaszel na gorszy, bije się po uszach i wkłada paluszki. Kurcze nie wiem czy czekać do czwartku czy dzwonić prywatnie ??
 
Ancona nie fajnie, Zdrówka , daj znać po wizycie.

Katjuszka na fb
Madzikm śliczna bluzka moja uwielbia koty to by szalała na jej widok.
DZIEWCZYNY a bodziaki na krótki rękaw sa elastyczne bardzo? Bo ja mam dlugi rękaw na 98 rękawki ok a na długość na styk zapięte a kupiłbym na wiosnę, chodzi mi o smyka
 
Ancona zdrówka dla H. Ja nie pojmuję, jak z chorym dzieckiem można tyle czekać. W tych przychodniach poszaleli.
 
Ancona nie fajnie, Zdrówka , daj znać po wizycie.

Katjuszka na fb
Madzikm śliczna bluzka moja uwielbia koty to by szalała na jej widok.
DZIEWCZYNY a bodziaki na krótki rękaw sa elastyczne bardzo? Bo ja mam dlugi rękaw na 98 rękawki ok a na długość na styk zapięte a kupiłbym na wiosnę, chodzi mi o smyka
Milenka nie są elastyczne bo są 100% bawełna... właśnie przyszła mi paczka z 5-10-15. Jeansy super, buziaki i bluzki dla chrzesniakow rewelacja.. bardzo miłe i ładne :-)

Loka wyślę Ci na pw namiary na mnie na fb. Nie widziałam ze tam jesteś. Jak masz ochotę to wyślij zaproszenie. Jak nie to się nie obrazę ;-)
 
reklama
Ja uwielbiam jeszcze ubrania z tesco. Natomiast bluzki i bodziaki z 5-10-15 są bardzo wąskie i ciężko się je wkłada.
 
Do góry