reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Katiuszka za 90 to można się zastanawiać bo 300 za kołdrę mini to było powalające.
Edysiek staram się tym bardziej ze mąż jutro kolo północy dobór do domu z delegacji... byle najbliższe 2h z dziećmi się nie namachać to będzie super
 
Hej
Znów po łączach coś poszło, czy co?
Emma gorączkowo lepiej, bo wyżej niż 37.5 nie ma, ale widać że jakaś nieswoja, dziś do tego numerek dwa że lepiej nie mówić, tylko pod prysznic się mała za każdym razem nadaje. Nie wiem co za cholerstwo złapała.
Przez tą chorobę całkiem się z drzemkami rozregulowała, co dzień inaczej.
Jak jej nie przejdzie biegunka to chyba się jednak wybiorę z nią do lekarza choć to pewnie jakaś wirusówka więc i tak nic mała nie dostanie. Udało mi się kupić w aptece Sambucol ( zdziwiłam się bo w Irlandii nie ma tak popularnych w Polsce suplementów diety), podaję jej dwa razy dziennie i tyle.

Katjuszkooo - Emma śpi w body z krótkim rękawem i na to piżamka (spodenki i bluzka). Nienawidzi być przykryta, kołdrę uznaje tylko jako coś Ci podkłada się pod tyłek i nogi. Skarpetki jak jej ubiorę to ściągnie przez sen. Domy w Irlandii są chłodne, prawie brak izolacji i nie trzymają ciepła. Obecnie w dzień mamy jakieś 19/20 stopni. W chłodną noc spada do 16 a i tak się cholera mała nie da przykryć.
Zależy od dziecka więc

Ok napiszę więcej później, Emma mi się właśnie z czwartej drzemki budzi:no:
 
Edysiek pewnie ze są na allegro ale z gramatury minky 140 a zimowy zestaw Emilka szyla mi z 400 i kołdra poduszka i ochraniacz kosztowal mnie 200 zl.. Ja mam dosc chlodno w sypialni bo taki system grzania do bani, ze czasami 18 stopni nie ma i biegam gaz podkrecac w nocy ( ale to przy przymrozkach).
Mam pytanie z innej beczki. Czy teraz do wozka spiworki bedziiecie zakładać? Bo mój wyrósł i sie nad nowym zastanawiam ewentualnie z minky taki wklad i kocyk.
 
Dziewczyny melduję się tylko bo choróbsko mnie dopadło:( Oby Kuba nie załapał. Wziełam leki, najadłam się czosnku (biedny mąż:)) i zmykam do łóżka.
 
ooo Truskawkowa mnie uratowała, bo myślałam, że K najcieniej ubrana na noc ;-) ale widzę, że podobnie. Ja jej body zakładam a nie piżamkę tylko dlatego, że bluzeczka się podciąga, a body nie ;-)

Myszka, ja jako jedna z tych bardziej wyrodnych forumowych matek śpiworka żadnego nie miałam i mieć nie zamierzam :-D Używałam kocyka :-) K przeżyła zimę, nawet na sankach w kocyku jeździła i ma się dobrze, także bez perwersji zakupowych ;-)

Odnośnie kocyka Minky to wyrażę swoje zdanie ;-) Otóż, sprawdziłam i mam dokładnie od tego sprzedawcy co wkleiła Edysiek :-) Kupowałam zestaw na prezent dla znajomych i "przy okazji" postanowiłam spróbować z tą kołderką, bo już siły do tego odkrywania nie miałam.. przyznam, że to 90zł zabolało, ale tylko kilka dni póki K nie zaczęła pod tym sypiać, bo widzę, że śpi jej się dobrze i naprawdę dużo mniej razy się odkrywa. Nie sądzę, żeby to była kwestia minky, raczej wielkości kołdry, ale mam zwykła i przyznam, że sto razy wole tą z minky. Gramatura 140 dotyczy akurat bawełny na tej aukcji ;-) Ja mam od Ermilki z zeszłego roku taki sam tylko rozmiar mały i minky nie różni się niczym.. a cena nieporównywalna ..Nie wiem czy E nas podczytuje czy nie, ale przyznam szczerze że jak się w necie dobrze poszuka to znajdzie się tą samą jakość taniej. Kupiłam późną wiosną bawełnianą kołderkę i dałam za nią tyle kasy, że mi głowa spuchła i jak widać podziękowałam za współpracę szukając na ukochanym allegro :-D

Auliya co to się dzieje??

Matko zdrówka wszystkim i dużym i małym.. i trzeba jakoś łącza uszczelnić :rofl2:
 
Ancona - u nas śpiworki z podwójnej grubej bawełny, bez wypełnienia. Oni spokojnie w tym wstaną i łażą po łóżeczku, usiądą itd. Mam też takie które przypominają beciki dla maluchów czyli bardziej szeleszczące i z wypełnieniem ale widzę że wygodniej im w tych bawełnianych.
My na spacery na razie grubsze spodnie dresowe i tyle. Żadnych rajtek ani koców nie używałam jeszcze. Tylko chłopcy najczęściej na spacer chodzą przed 15 czyli w sumie o najcieplejszej porze dnia.
 
reklama
Moja śpi w samym pajacu. Ostatnio polubiła kołderkę, więc pod nią śpi. Wcześniej spała pod taką bawełnianą narzutką albo kocem. Do wozka nie mam śpiworka, zakupu nie planuję. My niestety te najzimniejsze rejony, więc od jakiegoś czasu rajstopy na tyłku nosi.

Chyba ta pogoda sprzyja tym paskudztwom, bo Młoda też kaszląco-smarkająca.

Kroczek zdrówka.
 
Do góry