reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Truskawkowa - złośliwość rzeczy martwych, pewnie leżakują w miejscu , które przeszukałaś.

Ja "Przyjaciółek" też nie oglądałam bo nastroju nie miałam (ale to nie tutaj) , dzisiaj odpalę Iplę i będę na bieżąco.
 
reklama
Melduję, że dotarliśmy do Krakowa. Emma całą drogę super, dopiero na mieszkaniu dopadło ją zmęczenie ( całą podróż spała tylko pół godziny bo wszystko było zbyt ciekawe żeby spać). Urządziła pokazową histerię z zachłystywaniem się, aje w sumie to się jej nie dziwię, na mieszkaniu byliśmy 21:20. Teraz śpi, na razie na mnie....oby nie całą noc bo mózg musi mi odpocząć. Jutro teściową zobaczę:szok:....mózg musi mi do tego czasu dobrze działać.
 
Madzik witamy w kraju:-)
Komu kawy, komu??? Starszak z racji weekendu wstał o ....6:15...śmiać się czy płakać....5 lat spał do 10, a wystarczył tydzień przedszkola na rano i du... ze spania......
To komu tej kawki;-)
 
Truskawkowa - dla mnie poproszę [emoji6]

Patrząc przez okno - brrrr zimno i trochę pada. F obudził sie w dobrym nastroju ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca bo ma ten Dzieć humorki ojjjj ma.
Gości mamy na weekend tzn. będziemy mieć, szarlotka upieczona (oczywiście nie ja bo piec nie lubię) , brokuły ba sałatkę przygotowane - jeśli bedzie cały dzień padać to przeraża mnie wizja siedzenia w domu z F.
 
Madzikm cieszę się że podróż udana :)

Truskawkowa to i ja kawkę poproszę :-) Widzisz jak przedszkole działa na dzieci hehe

Edysiek zazdroszczę i życzę udanego weekendu. My nie mamy się do kogo wybrać :(

Mika goście będą to F będzie zajęty i siedzenie w domu przeżyjecie ;-)

Mały dopiero 7.30 obudził się na mleko a starszak jeszcze śpi. Żeby nie wstawać to oglądamy z H bajki w łóżku :-) też jesteśmy uziemieni bo deszcz pada dobrze że zakupy wczoraj zrobione :-)
 
Jak mnie by się rano ta kawa od Truskawkowej przydała.
Mieszkanko po roku nieużywania zapuszczone trochę, rano wyrzuciłam męża z małą na spacer a sama na czworakach szorowałam szmatą podłogi bo mopem po roku zbierania brudu nie dałam rady domyć :no:. Wizytę u teściowej przeżyłam...dobrze że był szwagier to na nim głównie skupiła się moja uwaga ;-). Jutro będzie gorzej bo jedziemy do dziadków Rafała więc cały dzień + podróż samochodem będzie mi uprzyjemniać.
 
MADZIKM dasz radę,uśmiechaj się pieknie i myśl o tym że bedziesz ją miała z głowy na kolejny rok:-D.

TRUSKAWKOWA klucze sie znalazły?na pewno Arturo zabrał do zabawy;-).Co do wstawania to najwyższa pora a co myslałaś ze bedziesz do 9 spać cAłe życie?;-)

Kroczek mam nadzieję że dobrze się bawisz na weselichu;-)

AGUNIA ty za swoją częstotliwość bywania na forum w ogóle nie zasłużysz na wino z nami:-p

ANCONA u mnie pogoda dziś super,młoda mimo że kaszle siedziała pod domem.

Bylismy u lekarza w piątek ale do pediatry terminu nie było i nowa lekarka jakaś,no i wyszłam nie pewna,bo niby czysta ale mówi że za 2-3dni zejdzie jej na oskrzela[jakies nacieki wysłuchała] i dała antybiotyk ale widziałam że sama pewna nie była.Wykupiłam ale nie dałam jescze,dziecko nie ma gorączki,biega po domu,kaszle z 10razy na dobę i zaryzykowałam i czekam.Jak sie pogorszy to podam antybiotyk a póki co inhalacje i syropy.
 
reklama
Myślałam, że moja od gila się uchowa, a tu klops. Co dajecie dzieciakom? Muszę apteczkę uzupełnić i szukam inspiracji ;)

Madzikm wytrwałości ;)

Zdrówka dla maluchów
 
Do góry