reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Agunia my raczej zegarka wg H nie ustawimy dzisiaj o 6 zrobił rundkę po mieszkaniu, wypił mleko i jeszcze poszedł się położyć spać. Wstał 9.20 :-) a Starszak jeszcze śpi :).
Idę kawkę parzyć :-)
 
reklama
My dzisiaj pobudka o 6 [emoji15], teraz śpi, z dziadkiem na spacerze był z dwie godziny, jak sie obudzi to musimy jechać kupić buty trzymające kostkę, resztę dnia pewnie w domu siedzieć będziemy.
 
Mika udanych zakupów, ja też już myślę o pełnych butach bo H ma tylko sandały.

Nie wiem co jest ale z każdą chwilą podnosi mi się "ciśnienie" i jestem wkurzona. Miałam mężowi słoiki dzisiaj robić ale na wkurzeniu nie wiem co z tego będzie. To pewnie przez auto bo mama jest u siostry a ja nawet tam pojechać nie mogę :angry: a jeszcze mechanik nic się nie odzywa a ja nie będę codziennie dzwonić żeby nie wyjść na terrorystkę.
 
Ancona teraz w CCC są duże przeceny. W większości na letnie buty, ale inne też się zdarzają.
Ja kupiłam wczoraj małej pantofelki za pół ceny (mam jeszcze kartę a to dodatkowe zniżki).
Ostatnio chciałam założona jej pantofelki a one za małe. Sandałki już na styk, ale do końca lata powiiny dać radę.
 
Edysiek u nas w tamtym roku ccc zlikwidowali tyle lat było i raptem przestało się opłacać. I tak dzisiaj myślałam że chyba nie ma żadnego sklepu z dziecięcym obuwiem. Może jak M wróci to Lublin zaliczymy.
 
reklama
Dzień Doberek:)

Ja zaraz zmykam do fryzjera:)

Jejciu wy juz o pelniejszych butach myslicie. Chyba faktycznie warto sie porozgladac :)

Wg mojego K zegarka nie nastawie bo raz spi do 8.30 a innym razem do 5 rano:/
 
Do góry