reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A ja właśnie zakończyłam na dzis dzień......chyba troche przesadziłam z pracą:eek::sorry: Od rana na nogach, potem spacer, obiad i....sprzątanie auta....padam......
 
reklama
Niunia - trzymam kciuki, żeby w miarę szybko poszło :-)
TruskawkowaMamba - chyba chcesz sobie jednak poród przyspieszyć. Aha, czy dobrze kojarzę że tez masz mieć cc i że się nie umawialaś na termin? Masz zamiar się umówić czy po prostu chcesz jechac jak sie zacznie?

U mnie też akywny dzień, ale inaczej - rano duże zakupy, potem wycieczka do dziadków (bo przez nastepny miesiąc raczej nie będziemy się już nigdzie ruszać). O 18 wróciliśmy - szybkie ogarnięcie i wpadła z wizytą szwagierka. Teraz Młoda zarządziła spanie (chyba sie sama na czas letni przestawiła), więc się usypiamy a tato zabawia gości. Mam nadzieję, że uda się dzisiaj w miarę szybko położyć bo jutro też aktywny dzień :-)
 
Ostatnia edycja:
Niunia - trzymam kciuki, żeby w miarę szybko poszło :-)
TruskawkowaMamba - chyba chcesz sobie jednak poród przyspieszyć. Aha, czy dobrze kojarzę że tez masz mieć cc i że się nie umawialaś na termin? Masz zamiar się umówić czy po prostu chcesz jechac jak sie zacznie?

U mnie też akywny dzień, ale inaczej - rano duże zakupy, potem wycieczka do dziadków (bo przez nastepny miesiąc raczej nie będziemy się już nigdzie ruszać). O 18 wróciliśmy - szybkie ogarnięcie i wpadła z wizytą szwagierka. Teraz Młoda zarządziła spanie (chyba sie sama na czas letni przestawiła), więc się usypiamy a tato zabawia gości. Mam nadzieję, że uda się dzisiaj w miarę szybko położyć bo jutro też aktywny dzień :-)

Dobrze kojarzysz:tak: Ma być cc tylko doktorek coś ociąga się z ustaleniem terminu:eek: teoretycznie 9.04 ma się ostatecznie określić...
 
Wow tu nadal pusto od wczoraj od 20?
Mam nadzieje ze to tylko weekendowo.
Moje dziecie wstalo o 6ej :baffled: na szczęście starego czasu. Chyba sam się przestawił na czas letni. Manno-owsianke juz wciągnął wiec pora na zabawę :)
 
Dzień dobry!

Dobrej niedzieli życzę :-)
Dziś trudny dzień po zmianie czasu i zarwanej nocy - z kina wróciliśmy o 0.30 starego czasu....
 
Dzień doberek:-)
My już po śniadanku i całkiem wyspani bo....padliśmy ok 21-starego czasu:-D

Miłego dnia życzę:tak::tak:

P.S. Co to-nikt nie urodził w weekend?????
 
Witam :)

Ja juz po sniadaniu i zaraz uciekam na zakupy - maz jest to musi ponosic te ciezsze zakupy :) pozniej moze jakis spacerek - pogoda zapowiada sie ładna. milej niedzieli zycze.
 
reklama
Mnie choróbsko bierze i od wczoraj *spam*, herbata, apap. Buuuuu boli mnie gardło i katar mam. Myślałam, ze dziś będzie lepiej ale nic z tego :-(
 
Do góry