reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Hejka - ale skrobiecie tych postów, nie nadążam czytać i chyba już dzisiaj nie zdążę, za godzinkę koniec pracy i URLOP, jadę się pakować i w nocy wyjazd kierunek Północ :), laptopa biorę ze sobą dostęp do WIfi tam jest więc postaram się zaglądać :)
Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło.
 
reklama
oby pogoda ladna byla Agutka!

No jeszcze tylko 1,5 godziny i koniec pracy, jak sie ciesze, bo juz wysiedziec nie moglam!

Sluchajcie laptop mi sie zepsul, wiec pewnie Was poczytam na komie, ale nie bede pisac, bo mega trudno i sie myle, hehe
 
Dziewczynki podsyłam coś ciekawego, koleżanka mi podesłała ale myślę, ze na rozluźnienie nam się przyda :) Blog prowadzony przez położną z niezłą dawką humoru :) Link poniżej :)
Położna
 
ni-kusia - fajny ten blog :-) dzięki
polisia - 3 razy dziennie mam brać duphaston, a teraz się martwię czy inny ginekolog mi go przepisze :/ boje się że skoro wcześniej miałam brać a przestanę to coś się może niedobrego stać

ja właśnie kończę pracę i czas do domu :-) życzę wszystkim udanego weekendu :-)
 
Lara - zdziwiłabym się, gdyby jakiś lekarz nie przepisał, raczej jak już się bierze to bierze i nikt tego nie podważa.
Malina tak za kilka dni urodziny mojego synka :)
co planuje na roczek? wiesz taka rodzinna posiadówę, prezent już kupiony jeszcze myślę, że może zrobimy jakąś profesjonalną sesję zdjęciową by mieć po prostu pamiątkę :) bo urodzin wiele, ale te wyjątkowe w sumie :D więc kombinuję.
Ogólnie przyszły tydzien będzie dla mnie pełen emocji, wtorek usg a potem urodziny synka, raaaaaany :rofl2:
 
Hejka

wiatr&woda - musisz się oszczedzac, ja po wiekszym wysilku zaczelam plamin :( i od tej pory juz na L4, teraz odpoczywam. Na chemie uważaj, żeby nic się do organizmu nie przedostało :)

ja dzisiaj wrocilam od lekarza. Maleństwo w ciągu 3 dni urosło drugie tyle! teraz ma ponad 1 cm :) wszystko dobrze, takze dostalam dalej zwolnienie i leki. Duphaston i Lutinus muszę odstawić za 10 dni, stopniowo zmniejszajac dawkę.

Życzę Wam miłęgo weekendu i pozdrawiam :)
 
wiatr&woda-no może faktycznie troszkę uwazaj przy porzadkach. Ja robię wszystko na raty z przerwami na odpoczynek. Zajmuje mi to masę czasu ale zalecenie od lekarza wazniejsze. Niby ciąża nie choroba a jednak. Nawet wczoraj z kolezanka rozmawialyśmy na ten temat ona w 6 miesiacu szafy przestawiała ja podobnie, tygodniowe zakupy czyli wielkie torby z zakupami sama do bagaznika ładowałam a teraz niestety , trzeba uwązac.
A szczerze dodam ze jak kiedyś ktoś na siebie w ciaży tak dmuchał i chuchał to mnie to sytrasznie denerwowalo. Jednak zycie weryfikuje nasze poglądy.

Ancona-kuruj się kochana zeby Cie nie rozłożyło. Ojj teraz najcieższy okres przed nami jesień i masa infekcji.

Malina- ja na początku brałam duphaston 3x1 tabletka, teraz mam brać 2 x 1 a dalej to zobaczymy wizyte mam w wtorek.

A co do badania cukru to ja w UK nie mialam robionego, wrecz sama sie dopraszałam bo rodzice moi mają cukrzyce ale stwierdzili ze nie potrzeba. Jak czytam o tym paskudztwie do wypicia do gęsiej skórki dostaje, nie wiem jak to zniosę. Brrrrr
 
reklama
witam
Mnie coś dziś gardło boli...a mało tego mam dzień ryczący!!!!! Jak ja tego nie lubie :wściekła/y:Jednak nic na to nie poradze, chodzę i ryczę i wydaje mi się, że znów coś się stanie bo to juz 7 tydz a poprzednio właśnie wtedy zaczął się koszmar........masakra lece chyba spać....
 
Do góry