reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

hej
Sebek na dodatek ma dzisiaj temperature:(:( wczoraj miał mięciuktą taką biegunkowa kupkę... pewnie jakiś wirus
:-(
Rysica co do nóżki to lekarz powiedział, zeby uwazać, zeby nie nadwyrężał...powiedzial, ze mozna zabandażować ale efekt był taki, ze Sebcio plakał histerycznie :( wiec odpuścilismy... kazał smarować nam Voltarenem...

Co do karmienia to Sebek też tak robił , że cyca traktował jak smoka :tak:wisiał i wisiał i miałam tak jak Ty... chodzi mi o to, zebyś uważała bo ona się uzależni a Ty nie bedziesz miala chwili dla siebie bo bedzie chciała non stop cycula... zastanow sie czy nie wprowadzic smoka wiem, ze nie jest latwo, ale warto w takiej sytuacji :tak:
 
reklama
Pajkaa zastanawiam sie nad tym, ale ona smoka nie toleruje... bo nie smakuje jej moim cyckiem... No i ona wczoraj co chwile pila raczej. Zobaczymy, bo dzis chlodniej to moze byc lepiej. W nocy po prostu zjadla i spala.
 
Pajka To jakis wirus panuje,moja Majcia miala teraz biegunke przez kilka dni,latala na nocnik kilkanascie raz dziennie,i robila taka wodnista kupke,syn mojej kolezanki w tym samym czasie mial to samo.Dzwonilismy w tamtym tygodniu do pediatry,potwierdzila ze panuje wirus,polecila podawac ACIDOLAC BABY,suchary,i duzo pic.Majce w piatek juz przeszlo.Zdrówka dla Sebastianka.

Rysica Pewnie przez te upaly,ja Majke urodzilam w maju,i jej wystarczalo po 10min na kazdym cycu i spala do 3h.Ale wtedy nie bylo takich upałow.Ja mysle ze to przez to.Pociesze Cie,ze od jutra pogoda ma zelzec i ma byc koniec takiej pogody powyzej 30st.Trzymam kciuki zeby Monisia tez uregulowala sobie te wiszenie na cycu,biedne maluszki,m sie tak meczymy w ten upał,ale jestesmy dorosli,a co dopiero nasze maluchy.

Ollena Ja wychodzę teraz o takich porach z Maja na dwor z powodu ciąży,bo boje sie ze zemdleje w ten upał,bo mam starszne zawroty glowy,no i juz mam takich brzuch,ze ciezko mi za nia biegać.;-) Ale normalnie,to bylysmy na dworze o kazdej porze.A basen,moze kiedys polubi;-)

Buziaczki:**



majcialipieckopie.jpg


sam0129q.jpg
 
Ostatnia edycja:
Pajkaa - Monia zaakceptowała smoka :D UFF :D Ale nie chciała tego MAM Perfect, a TT. Specjalnie ją przetrzymałam pół h na jednym cycu, żeby mieć pewność, że się najadła, potem był kupsztal... no i dostała czkawki, dałam jej trochę pić, smoka i śpi. No i zasnęła ślicznie :D Zaraz zjemy i idziemy na spacerek. :D
Dzisiaj już dużo chłodniej i chmury, bo 21 stopni, wiaterek i chmury! Nawet jej czapeczkę i długi rękawek cienki założę ;)

Kasiik - córa prześliczna a Ty wyglądasz kwitnąco!!! :D
 
Kasiik dzieki wlasnie tak myslalam, ze to wirus...:tak:wyglądasz slicznie i córa śliczna:)

Rysica mysmy przetestowali chyba z 10 smoków :-Dzanim Sebcio zaakceptowal :tak:
 
Witam!

Paajka Zdrówka dla Sebcia. Doktor kazał oszczędzać nogę, dobra rada przy 2 latku:-)
Rysica Te upały są męczące dla wszystkich i mała tez pewnie się męczy, dobrze że dziś już jest trochę lżej. Dobrze, ze mała smoka załapała chociaż ja miałam strasznego pietra ze smoczkiem i jak młody tylko zasnał to od razu mu wyciągałam po cichaczu. Jak miał 3 miesiące to już wcale nie używał a tak to dosłownie kilka razy, ale nie taki smok straszny chyba. Pewnie przy drugim wyluzuje trochę.

Kasik Bardzo ładnie obie z córką wyglądacie!
 
Rysica, ja mysle ze mala wisi na cycu bo wlasnie sie dopaja. Jesli ssie krotko, spija tylko pierwsze, bardziej wodniste mleko, a kiedy zaczyna leciec "konkretniejsze", odrzuca piers. To prawidlowe choc upierdliwe. A biegunka moze miec zwiazek z upalami tez.
Kasiik, sliczna Maja, a Twoj brzuszek tez juz calkiem calkiem...:tak::tak:
Pajkaa, nie bardzo sobie wyobrazam jak dziecko ma oszczedzac noge, ale... Jesli go pobolewa, moze bedzie mniej chodzil? Moze jakies zajecia w lozku, fotelu itd?
 
reklama
odpukać dziś jest dużo lepiej :) Je pół h, potem obijam, kłądę, smok i śpi. Ciekawe jak będzie na wieczór... Teraz śpi od 16, ciekawe czy do 19 pośpi... O 19 staramy się ją wykąpać i położyć, ale od 19 do 22 ona je spory posiłek z dwóch cyców z przerwami na małe drzemki... Może dziś się uda krócej...
 
Do góry