reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
_Witam :) Nam się góry spodobały i zamiast dziś pisać z domku piszę dalej z zakopanego . Wracamy dopiero w niedzielę wieczorkiem. Atrakcji jest tyle że głowa boli :-D a mina młodego ...bezcenna ! Kupiłam dla juniora takie słodki butki z białej skóry z futerkiem i niebieskimi sznurowadłami. Śliczne !

Co do nospy to z tego co słyszałam to były takie podejrzenia że z racji swojego działania może powodować wiotczenie mięśni , ale badania to wykluczyły , znalazłam kiedyś taki art na jakimś forum gin dla lekarzy , jak znajde to wkleje. Ja osobiście brałam ciągle w poprzedniej ciąży a od 16 tc nospe forte i czopki przeciwskurczowe 3x dziennie. Mały był zdrowy. Teraz też kilka razy mi się zdarzyło wziąść.

Zaparć nie miewam , ale jem dużo " trawy " zielenin , owoców , orzechów , płatków , ps na opakowaniu magnezu pisze żeby nie jeść naczczo bo może przeczyścić ;-)


Miłego dnia !
 
ja nospe juz troche lykam , a ogolnie moje znajome coniektore braly juz od 9 tc i nic sie nie dzialo.
ja mam z zaparciami roznie :) czasami luzniutko a czasami tak jak dzis zaparciowo ale to chyba po jagodkach:)
wczoraj zrobilam pierwszy raz sama pampuchy( kluchy na parze) pychotka z jogurcikiem jagodkowym (tez sama zrobilam hehe) az mam smak dzisiaj znow zrobic ale nie chce za bardzo duzo rzeczy na drozdzach jesc ...,
moja kruszynka przed wczoraj tak szalala w nocy ze nie moglam zasnac normalnie jakbys sie dwa kotki tlukly hehe:)
 
Dziewczyny mam do Was pytanie, czy jecie ryby wędzone? Chodzi mi konkretniej o szprotki, tak mnie do nich ciągnie ale nie jestem pewna czy to bezpieczne dla Dzidziusia, na jednej www piszą tak a na innej inaczej... :zawstydzona/y:
 
vici ja znów nie wiedziałam, że siemie jest dobre przy kacowych zatruciach :-D Kurczę, dużo rzeczy się tutaj nauczę :tak:

Co do alkoholu, to wiele kobiet na świecie chodzi, które na początku ciąży piły alkohol, bo nie wiedziały, że w niej są, a dzieciaczki zdrowe :tak: Widocznie natura o to zadbała, by alkohol wypity w nieświadomości nie szkodził;-)

mb89 no mnie też wiele omija, bo nie mam dostępu do grupy, ale widocznie tak ma być;-)

mamaktosia pozazdrościć wakacji :) Lepiej, żeby się przedłużały, niż skracały :-) A co do nospy, to super informacja, bo zawsze jest trochę lęk przed zażywaniem leków w ciąży i dobrze wiedzieć, że chociaż niektóre są raczej bezpieczne :tak:

marka1307 mniam mniam :-) sama bym zjadła takie dobroci, ale teraz się będę pilnować z racji zaparć:tak:

pregnant100 ja nie pomogę, bo z ryb to dotychczas jadłam tylko łososia dwa razy i to dobrze wysmażonego, a tak to mnie nie bierze na nie :tak: i w sumie też czytałam, że nie powinno się jeść surowych i wędzonych ryb, ale nie wiem, w jakim stopniu to prawda :-)
 
Ostatnia edycja:
Oj Patrysia nie dopytuj się tak bo pomyślę, że Ty jej koleżanka, albo że nas nawiedziła Witaminka podająca się za Patrysia1983 :rofl2::-D

Nie ma jej i temat juz umarł, więc nie ma sensu do tego wracać.

Dziwne bo tak samo pomyślałam:no:

Pregnant100 witamy, napisz cos wiecej o sobie!

Ja wróciłam od Proktologa, jest lepiej i oby tak dalej, rozmawiałam czy wystawi w razie czego zaświadczenie do cesarki, powiedział ze nie ma problemu, tylko ze ginekolog musi go o tym poinformować na piśmie, wiec już mogę spać spokojnie, jakby co mam alternatywę
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
. Po udanej wizycie udałam się na szoping, kupiłam sobie białą marynarkę, białą sukienkę i bransoletkę, uwielbiam przeceny
laugh.gif

Odliczam godziny do wizyty u gina jutro.
Jutro tez day off, ale od rana z sis po zakupu na sobotni Panieński
biggrin.gif

Taki prezent jej zrobiłyśmy dodatkowo (bo jeszcze jest tort + karta do ikei) bo na Panieńskim wyskakujemy z prezentem dla niej:
Zobacz załącznik 575444201307255668.jpgZobacz załącznik 575446Zobacz załącznik 575447Zobacz załącznik 575448Zobacz załącznik 575449Zobacz załącznik 575450Zobacz załącznik 575451

aaa i buti na ewentualne przebranie na ranem wesela, tez miętowe
Zobacz załącznik 575452
 

Załączniki

  • 201307255668.jpg
    201307255668.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
Dziękuję za odpowiedzi :)
Mam na imię Aneta i jestem z okolic Rzeszowa. Jestem w 21 tygodniu na 90% z synkiem Sebastiankiem :happy:
o ciąży dowiedziałam się w 9 tygodniu. To moja pierwsza udana ciąża. Przechodzę ją dobrze, brzuchol już duży :-) marzę tylko żeby przytyć, ważę 51 przy 165 cm, wyglądam jak patyk z dużym zgrubieniem w okolicy brzucha :no:
Dzidziuś kopie coraz bardziej, a wyłącznie jak się położę. Nikomu innemu niestety nie da się poczuć, momentalnie się uspokaja czując nie moją rękę. Tatuś poczuł tylko kilka razy :)

rozpisałam się :sorry2:
cieszę się bardzo że mogę z Wami tu być :tak:
 
reklama
Pięknaszyszunia, a kiedy pokażesz się nam znowu w sukni??? czy dopiero zobaczymy na ślubnych zdjęciach??:-):-)butki cudaśne tak samo jak te wcześniejsze;-)
 
Do góry